Články

Jarní sezóna se dohraje online - představení her
1. Duben 2020
  • 0 komentářů

Kubovi Hojerovi už v současné skorokaranténě začalo trochu hrabat. Liga pozastavená, odpadlé turnaje. Petr Lundák na tom nebyl o moc lépe, odpadly mu navíc i běhy a květnový Úsvit na Sněžce. A na vrcholu šílenství dostali nápad - dohrát ligu online.

Kdo vyhrál Nouzový běh?

Místo březnového závodu bylo možné se v období od soboty 14. března do úterý 31. března zúčastnit naší běžecké výzvy. Kolik s námi běželo běžců a kdo byl mezi nimi nejrychlejší?

Pingpongový turnaj v Praze - Březen 2020

Poslední stolně tenisový turnaj zimy.

Peří je jako nealkoholické pivo

"Peří je jako nealkoholické pivo. Není to špatné, ale víte, že tomu něco chybí." Po světě dnes chodí spousta expertů, kteří se specializují na vše možné. Experta na péřové míče a nepivo ale tabulky Českého statistického úřadu evidují pouze jednoho.

Den navíc? Běžím půlmaraton!

Sobota 29. února byl letos bonusovým dnem. Proč ho nevyužít pro to si zaběhnout půlmaraton? Tuto myšlenku mělo 243 běžců a 26 dalších je doplnilo v doprovodném závodě na 5 km. A běželo se velmi rychle!

Klárka má důvod skákat radostí

Klárka Pšenková je borkyně. :-) Porazila všechny kluky ( i holky) a odnesla si dvě zlata. :-) Ve čtyřhrách to všem týmům natřely Mandarinky.

S větrem o závod
23. Únor 2020

Vítr foukal, že nám skoro uletěl pořadatelský stan. A fičák to byl také na trati. Jan Šneberger zaběhl rekord trati na 10 km a Pavel Wohl čtvrtý nejlepší čas na 5 km.