Články

Díky!
Díky!

Má poslední reportáž z turnaje nemůže začít jinak než poděkováním. Díky hráčky, díky hráči, byla to jedenáct let trvající pecka!

Pingpongový turnaj v Praze - Červenec 3/3 2020

3. červencový turnaj rozhodl o vítězu seriálu Grand Prix

Pravý letní běh
31. Červenec 2020

Teplé letní počasí provázelo osmý letošní závod Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY na 5 a 10 km. I přes ne úplně příznivé počasí padl díky Milanu Janouškovi rekord trati. Unikátní sérii prodloužil Jan Hušák.

Devatenáct nasazených a jedna žena

Kdyby Alexandre Duma psal o 19-ti mušketýrech vzal by si sobotní turnaj ve squashi jako předlohu! Proč se dozvíte níže.

Venku, v hale, venku

Po skoro půlroční pauze jsme se potkali na turnaji VAŠÍ LIGY v Plzni. V neděli 26. července se sešlo 20 tenistů a odehráli na Slavii tenisový turnaj. Část se musela kvůli dešti odehrát v hale, ale nakonec se všechny zápasy zvládly odehrát.

Podruhé v háji

Z Hlubočep směr Chuchelský háj vystartovalo ve středu 22. července celkem 126 běžců. Všichni se vrátili zpět v pořádku. Kdo byl v cíli nejrychleji?