Loading…

Articles

Emočně nabitý turnaj, který zná předskokana Brna na MČR

Neskutečný den, neskutečný turnaj, kde bylo tolik emocí, že vlastně nevím, jestli budu schopna vše popsat v článku. Kdo tam byl, tak ví. A z turnaje také známe předskokana, který si zahraje na MČR v Praze.

Březnový turnaj v Pardubicích - titul putuje do Hradce!

Pardubáci nebyli ve formě, přední příčky opanovali Mechováci.

Náhradní organizátor, ale stejně dobrý turnaj?
28. March 2022
  • 1 comment

Březnový squashový turnaj začal už ve čtvrtek v poledne, kdy pravidelný organizátor a vrchní kuchař Martin Zapletal zjistil, že horečka ho nepustí dál než tři kroky z postele a hledal někoho, kdo by to zvládl za něj.

Premiérový skupinový trénink v Brně s Milanem a Kate je úspěšně za námi

Máme za sebou první skupinový badmintonový trénink s Milanem a Kate pro začátečníky. 4 hráčky a 1 hráč se potkali na kurtech a po dvou hodinách odešli jako lepší hráči. Pojďme si tuto vydařenou akci přiblížit.

Zase rekord
Zase rekord

V ročníku 2022 padají rekordy jak na běžícím páse. Ve čtvrtém závodě z pěti padl rekord trati. Tentokrát svůj vlastní zápis v tabulkách na 10 km posunula Gabriela Veigertová.

První Wellkend úspěšně otestován na 41 králících
22. March 2022

Wellnessko, sluníčko, pinec, jóga, vínečko, tanec, meditace a skvělá parta 41 lidí. To byl první ročník Wellkendu. Myslím, že se splnil cíl: wellness + wellbeing = wellkend. Děkujeme všem účastníkům a pokochejte se fotkami, které o průběhu řeknou vše.

Finále v Karlových Varech hned první zápas!!

Do Karlových Varů se po delší době vrátili badmintonové turnaje a hned první z nich stál opravdu za to. Mezi zúčastněnými byl i mistr České republiky veteránů.