Články

Tak jsem si málem taky zahrála, Pavel mě zachránil a vyhrál

Tak jsem si řekla, že když je pouze 7 hráčů, turnaj nezruším a zahraji si asi po 5 letech taky. :-) Pavel Tupec se ale v pátek před turnajem dohlásil a turnaj vyhrál. Tak díky Pavle a třeba příště to vyjde. :-)

Posedmé v Modřanské rokli

Ve středu 11. května jsme v Modřanské rokli uspořádali náš celkově sedmý závod na tomto místě. Komu se v něm dařilo nejvíce?

Bára je hvězdou dnešního turnaje

Po delší době se v boji o bronz objevila slečna. A nebyla to Klárka, ale Bára Valtl. Hráčka, která se po 10 leté pauze zase vrátila k badmintonu. Neskutečný. Vítězem turnaje se stal Jirka Lev, který řval jako lev. :-)

Pingpongový turnaj v Praze - Duben 3/3 2022

Již třetí dubnový turnaje ve stolním tenise v Praze tento rok.

Znovuobnovení Déčka na Strahově
30. Duben 2022

Po dlouhé době se díky dostatečnému počtu hráčů podařilo obnovit kategorii D. A že se bylo na co koukat!

Nejvyšší letošní účast

Letošní rekordní účast 247 běžců a běžkyň přilákal dubnový závod VAŠÍ LIGY na 5 a 10 km. Tentokrát se navíc vše obešlo i bez přešlapů ve vyhlašování :) Na viděnou v květnu.

Máme nového vítěze

Mezi 23 účastníky pingpongového turnaje v Plzni chyběli vítězové předchozích plzeňských turnajů. Kdo se stal novým vítězem?

Obhajoba se nezdařila

Jiří Egermaier vyhrál poslední squashový turnaj v Plzni a největším favoritem byl i tentokrát. Obhajobu mu však překazil brněnsko-pražský nájezdník Pavel Kamír.