Články

První turnaj roku 2023 se nesl v pohodové atmosféře

24 singlistů a 12 týmů se potkalo na lednovém turnaji v badmintonu na Sprintu. Udělali jsme si to pěkný, výkony byly parádní. Pojďme si říct víc..

Příběh Jirky Lva, hráče ligy, který dokázal zhubnout 42 kilo za 2 roky
11. Leden 2023
  • 5 komentářů

S radostí se s vámi podělím o rozhovor, který jsem dělala s Jirkou Lvem, brněnským hráčem badmintonové ligy. Jirka bojoval celý život s váhou a v době před covidem se rozhodl změnit život. Za 2 roky práce zhubnul 42 kilo. Seznamte se s jeho příběhem..

Novoroční déjà vu

Ještě v půlce prosince to vypadalo, že místo bot budeme muset nazout běžky. Nakonec ale bylo úplně stejně jako před rokem na Nový rok regulérně jarní počasí. A nejen počasím byl závod stejný, protože 3 ze 4 vítězů obhájili své loňské vítězství.

Pingpongový turnaj v Praze - Listopad

Listopadový turnaj ve stolním tenise

Předvánoční turnaj v prima pohodové atmosféře

Turnaj, kde byla super předvánoční atmosféra, všichni dorazili, nikdo nezapadl a vypotil nějaké to kilo před blížícím se vánočním hodováním. Pojďme si říct, kdo si vedl dneska nejlépe.