Vydařený badmintonový turnaj, kde se sešli skvělí hráči a pohodoví lidé. V takovém duchu se nesl i dubnový turnaj. Obě kategorie plné, pojďme si tento den přiblížit..

Začínáme se singly

První kategorie Začátečníci a mírně pokročilí - plno, 24 hráčů a hráček. Opět dorazila plná sestava z Olomouce, skvělá parta 5 hráčů a hráček, kdy si všichni odvezli zpátky domů medaile. :D Takže vám je představím: Marta Odrušáková (zlato), Dáša Skřivánková (stříbro), Nikol Pastorková (bronz) a Patrik Huňka (zlato) s Honzou Jelínkem (stříbro), třetí místo získal Tomáš Badár, ten z Olomouce není. :-) Všem moc gratuluji. Celkové výsledky jsou zde.

Momentky ze singlů

Michal Gergel

Lukáš Branka

A všichni pěkně pohromadě

Čtyřhry

Na začátku turnaje bylo 16 týmů, bohužel jeden tým se při prvním zápase zranil, takže museli odstoupit. Věřím, že Radek Chrápavý je snad na tom se zády lépe a brzy nás zase navštíví. :-)

A jak se tedy hrálo. :-) Parádní výměny, kdy se do finále dostali týmy Mandarinky (Jirka Andrle s Ondrou Sehnalem) s HAKO (Petr Havránek s Honzou Kománkem). Po delší době musím oznámit, že tým HAKO nezvítězil. Mandarinky je dostaly. :-) O třetí místo se utkali JADU (Radim Jarouseš + David Duda) s Brněnským perníkem (Petr Maistryszin a Roman Vaka). Třetí skončil JADU. Všem moc gratuluji, celkové výsledky jsou zde.

A taky nějaké momentky

Tým Tototeam

Všichni v akci


Všichni po akci

Vítězové

Mějte se krásně a v květnu se na vás zase moooc těším. :-)

Terka Navrátilová - správkyně ligy v Brně

Nejbližší podobná akce

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím