Načítám…
VAŠE LIGA zůstává zatím oficiálně pozastavena

VAŠE LIGA zůstává zatím oficiálně pozastavena

2. Prosinec 2020

Přes první nadšení, že od zítra (3. 12.) budou moct být otevřena vnitřní sportoviště, přišlo následné zklamání v podobě povinných roušek, max 10 lidí na sportovišti a možnosti hrát jen individuální sporty (tedy pravděpodobně bez čtyřher).

Z důvodu přetrvávající povinnosti mít při sportu uvnitř roušky, což považujeme za zdraví nebezpečné, necháváme VAŠI LIGU pozastavenou.

Co když chci už hrát?

Chápeme. Už se taky těšíme na kurty. Pokud tvoji protihráči ve skupině chtějí hrát za současných podmínek, můžete se na odehrání domluvit. Domlouvání na webu je funkční, výsledek je možné zapsat.

Navíc během prosince spustíme novinku v podobě platformy pro domluvu přáteláků, kde si budeš nezávisle na lize moct domluvit zápasy i napříč skupinami mezi hráči, kteří chtějí hrát. Bude to pecka. Máš se na co těšit. Aktuálně už přáteláky testujeme, ale ještě nejsme úplně spokojeni. Jakmile je dotáhneme, budeme tě informovat.

Pokud se rozhodneš už zápasy odehrávat, prosím o dodržování nastavených pravidel v jednotlivých sportovištích. Respektuj, že někteří protihráči ještě nebudou chtít hrát. Na odehrání zápasů aktuálního kola bude po oficiálním spuštění ligy dostatek času.

Kdy skončí aktuální "říjnové" kolo?

Na dohrání aktuálního kola necháme dostatek času po oficiálním znovuspuštění ligy (po odstranění povinných roušek při sportu). O dalším postupu tě budeme informovat dle vývoje vládních opatření v oblasti sportu a aktuální situace kolem COVIDu.

Jak to bude se startovným?

Po oficiálním znovuspuštění ligy vrátíme všem platícím hráčům poměrnou část startovného za neodehraná kola.

Sportu zdar!

Za tým VAŠÍ LIGY Petr

vl-petr.jpg
Petr Lundák - Strážce spokojenosti v Plzni, Olomouci, Pardubicích a vrchní běhna

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím