Turnaj, který svou herní úrovní výrazně předčil očekávání!

Turnaj, který svou herní úrovní výrazně předčil očekávání!

Tak první turnaj úspěšně za námi. Vládla výborná atmosféra a na kurtech se vedly neskutečné bitvy.

Potkali jsme se v parádním počtu 20 mužů a jedné odvážné dámy, která se ale rozhodně nenechala zahanbit. Všichni byli vzorní a nebyli žádní odpadlíci na poslední chvíli (naopak k nám ještě jeden narychlo přibyl:). Dokonce k nám zavítala i početná skupinka přespolních z Brna, tak bylo určitě příjemné poměřit síly i s novými tvářemi. 

Zápasy frčely jeden za druhým a úroveň byla tak vyrovnaná, že musel u většiny z nich rozhodovat až třetí set. Díky tomu jsme si celý turnaj protáhli téměř o hodinu, takže díky všem, kteří vydrželi až do konce. 


V mezičasech se hráči mohli občerstvit zajištěným proviantem, který pokryl nároky jak na zdravou stravu, tak si přišli na své i větší jedlíci a dokonce i žízeň byla zažehnána:)). Martičce děkuji za pomoc s přípravou.Tak a tady máme naše hvězdy. Bronzový skončil Paťa Huňka, který v semifinále podlehl stříbrnému Vaškovi Smětákovi. Ten pak následně prohrál finálový boj o zlato se Zdeňkem Nejedlým. Zlatou medaili si odnesla také Marta Ondrušáková. Vítězem žumpičky se stal Tom Brumar:)

Závěrem velká omluva za ne úplně optimální teplotní podmínky v hale. Bohužel jsem to nemohla nijak ovlivnit. 

Doufám, že jste si to užili a dobře si zahráli. Díky všem, co mi jakýmkoliv způsobem pomohli s organizací a vůbec přispěli k pohodové atmosféře. 

Budu se těšit na dalším turnaji 15.2.

Nikol

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím