Né vždycky padnou na začátku dobrá čísla, ale i tak se dá vyhrát! A od příštího měsíce se těšíme i na kategorii začátečníků a pokročilých.Přijdeš? Přijď!

Jako by se snažil amor říct tento měsíc, že páry na začátek budou jiné, než obvykle na Déčku bývají. A měl možná trochu pravdu. A navíc se ukázal 16tý hráč – vyloženě do počtu. 

Nekompromisní los na začátek rozdal karty a borci se i přesto hned od začátku snažili ze sebe vydat na kurtu jenom to nejlepší. Favorit turnaje začal z 15. místa tak narazil na svého největšího rivala hned v druhém kole. Souboj Honzy Nožky a Tomáše Diváka dopadl lépe pro druhého zmíněného.

 

Ve finále pak Tomáš porazil Jakuba Strasusse. A tak se umístil na prvním místě

 

Třetí místo patřilo Martinovi Kelišovi.

 

Poděkování tohoto měsíce si zaslouží určitě nováčci, kteří se objevili na kurtu v kategorii D vůbec poprvé.(Například já osobně - jen pro vysvětlenou: Doplňoval jsem 16tého hráče, neboť by nám pak nevycházel pavouk). Zároveň jde vidět, že kategorie D si drží i své věrně fanoušky. Někteří se vrátili na plochu turnaje dokonce po více než 4 letech. A věřím, že si tak turnaj užili naplno.

 

Děkuji všem co vydrželi do konce. Vyplatí se to. Proč? Na konci vždy losujeme tombolu o plnohodnotné ceny. Tentokrát jsme dostali ceny  od Mercuia laser game a Futurento. Děkujeme.

Přijď se přesvědčit na příští turnaj  o tom, že i ty máš možnost vyhrát skvělé ceny.


Dík moc všem za hezkou akci a doufám, že se uvidíme na dalším turnaji – tentokrát v sobotu 28/03/2020 na známém místě: Hamr Záběhlice.

Největší změnou je ale obnovení třech kategorii – začátečnici, pokročili a zachování kategorie D.

No a abyste se doopravdy měli na co těšit - od března bude spuštěna SOUTEŽ s velkým "S". To budete KOUKAT ;-) 

Více důvodů přijit na turnaj ve squashsi s VAŠÍ LIGOU už nemůžeme nabídnout. Tak se přihlaš!

Sledujte vypsaný termín a informace. Budeme se na Vás těšit. 


Nejbližší podobná akce

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím