Načítám…

Po delší odmlce si zase sáhl na zlatou medaili. A radost měl obrovskou, bronz sebrala Katarína. :-) Pojďme si přiblížit lednový squashový turnaj.

20 účastníků

Na značkách se ukázala skvělá skupina 20 natěšených squashistů. Nikdo z hráčů žádný set nevzdával a věřím, že i z fotek to je znát. :-)

Marek Číž s Reném Oulehlou (vpravo)

Pepa Pivnička hraje s Helčou Hrudovou

Pavel Kamir při hře s Markem Detkem

A pojďme na medaile

Na turnaji se nejlépe dařilo Markovi Čížovi, který hrál s Katarínou Šimonovou o třetí místo. Pravidelně spolu hrávají, takže hru toho druhého znají a ukázalo se, že Katarína byla v lepším rozpoložení a Marka porazila 2:0 na sety. Radost byla velká, Marek to tentokrát bral statečně (žádná zlomená raketa). :D

Ve finále se utkal turnajový nováček Lukáš Košut s Vláďou Růžičkou. Vláďa měl a má dobrou fyzičku, takže každý míč takřka doběhl a vyhrál v dvousetové bitvě. Radost měl fakt obrovskou. :-) Lukáš předvedl také parádní výkon a jak sám řekl, na první turnaj to nebylo špatný. Já myslím, že určitě! :-) Gratuluji! 

A tady je celá turnajová partička

Mějte se krásně v březnu se na vás zase moooc těším. :-)

Terka Navrátilová - správkyně ligy v Brně


Nejbližší podobná akce

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím