Poslední squashový turnaj si přišlo zahrát celkem 12 hráčů a hráček. Mezi třemi nejlepšími výjimečně nebyl Josef Šafár. :-)

Jak se komu dařilo

Dneska si představíme jednotlivé dvojice, jak se společně utkali ať už v základní skupině nebo potom ve finálových zápasech. :-)

První dívčí dvojice

Jediné dvě holky na turnaji si to spolu rozdali ve skupině útěchy. Kanaďanka Brigitte Heidt s tenistkou Andreou Bujáčkovou. :-) Zápas skončil 2:1 pro Andreu.


Finálová "slovenská" dvojice

Michal Ragula si to rozdal s Jurajem Tokárem = souboj dvou bratrů ze Slovenska. Na sety 2:0 vyhrál Michal ve fotbalovém dresu. :-)


Bronzová dvojice

V souboji o třetí místo si to rozdali kluci Roman Šimáček (ten opálenější) a Dušan Kvaska. Kluci zápas taky zvládli na 2 sety nakonec pro Romana. 


Taktizující dvojice

Tak tady to vypadá, že si kluci stříhají, kdo vyhraje. :-) Petr Novotný s Josefem Šafářem. 


Běhací dvojice

Kluci Josef Pivnička s Vláďou Horkým si zahráli o vítěze spodní skupiny. Nakonec vyhrál Vláďa a ovládl tak tuto skupinu.


Oddělená dvojice

A Titus Schlicker a Petr Poupě, kteří nejsou zachyceni při společné hře, takže je dám každého odděleně. První foto Titus s dlouhými vlasy a na druhé Petr v neonovém tričku.


Všem moc gratulujeme a na celkové výsledky se můžete podívat zde.

Tak takový byl poslední turnaj ve squashi v Brně v roce 2018. Na příštím turnaji už 12.ledna se zase s Julčou těšíme. :-) Krásnéééé Vánoce. 


Terka Navrátilová - správkyně ligy v Brně

Discuss the article

Please sign in to post your comments . Do not have an account on website? Sign up now!

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand