Načítám…
[Re]Start turnajů ve squashi v Praze

[Re]Start turnajů ve squashi v Praze

28. Srpen 2021

Koláč na turnaji jako nový standard občerstvení!

Téměř po roční pauze jsme se dne opět sešli na kurtech Strahova a obnovili tak každoměsíční turnaje ve squashi pod hlavičkou VAŠÍ LIGY. Mnozí hráči dokázali, že ani korona krize a zavřená squash centra jim neubrali na síle, či případně již dohnali za poslední měsíce kondičku a opět vládnou squashovému řemeslu.

A ten kdo chtěl nepomoci svoji kondičce, si snad užil nové občerstvení: čerstvě upečený koláč, po kterém se doslova zaprášilo v druhé polovině turnaje.

Tentokrát došlo ke spojení kategorie pokročílí a skupiny D a díky tomu jsme mohli vidět mnohem zajímavější zápasy.  I přes to, že některým (mě) praskl výplet hned v prvním zápase bylo se na co dívat. A pokud dodnes váháš, zda přijít na turnaj, neváhej a toč – pardon přijď.

Úvodní dvě skupiny po 8 hráčích zajistil každému minimálně sedm zápasů. A to je už pořádná dávka squashe na večer. Čest všem co hrají na plno a druhý den v práci vykazují stejné výkony jako kurtech Strahova.

Věřím, že si všichni užili všechny zápasy a závěrečné finále, ve kterém se porazil Tomáš Divák>Michala Snopka, přineslo stejně zajímavé utkání jako souboj o třetí místo ve kterém podlehl Michal Kulhánek > Michelle Mans. Celé výsledky pak můžete vidět ZDE.

Nezapomeň – další turnaj se koná poslední čtvrtek v měsíci ve stejný čas na kurtech Strahova.

A i příště se můžeš těšit na ceny od ceny od Laser game Mercuria a další hodnotné ceny. Koláč bude taky - slibuji.

Přihlásit se můžeš už dnes ZDE a fotky z celé akce můžeš vidět na Facebooku ZDE.

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím