První Déčko VAŠÍ LIGY v roce 2020 na Hamru aneb loučení s Jakubem Straussem

Na kurtech šla vidět neuvěřitelná energie, kterou všichni doma nasbírali odpočinkem během Vánočních svátků. Bude únor taky tak vyrovnaný? Přijď se přesvědčit.

Po-vánoční atmosféra byla neskutečná. Všichni ze sebe vydali všechno! Tak proč ses neukázal/a ty?

Na kurtech šla vidět neuvěřitelná energie, kterou všichni doma nasbírali odpočinkem během Vánočních svátků. Kdo nakonec vyhrál a o jakou bombu soutěžíme ? Dozvíte se v krátké reportáži.

Celkově na kurtech potkalo 16 borců, kteří předvedli vyrovnané výkony. Z pohledu diváka jsme mohli vidět plné nasazení borců a neuvěřitelnou hru!

Překvapením tohoto turnaje byl Georgo Pindak, který se ve svém prvním Squashovém turnaji kategorie D umístil na krasném osmém místě.

Rád bych také v rámci kategorie D přivítal na turnajích  Josefa Tůmu a Lukáše Kracíka, kteří předvedli plné nasazení a přinesli do hry nový vítr a novou taktiku. Doufám, že jejich první zkušenost s turnaji úspěšně překonali a uvidíme se opět v únoru na kurtech.

A jak vypadalo závěrečné finále?

O třetí místo se statečně poprali Jan Nožka a Dušan Kotora

Ve finále jste pak mohli vidět Jakuba Strausse, který bohužel podlehl po těžkém boji Tomáši Divákovi, kterému tímto gratuluji k výhře v prvním lednovém turnaji kategoie D. Doufám, že v únoru potvrdí své lednové vítězství a opět se umístí na prvním místě.

Celkové výsledky pak můžete vidět vidět zde

A v neposlední řadě poděkování

• Všem kteří vydrželi až do konce a fandili během finálového utkání! Děkujeme.  Byl to velmi vyrovnaný zápas!
  • Chci poděkovat Jakubovi za skvělé předání a doufám, že budu pokračovat v jeho už tak vysoko nasazené laťce.
  • Vám, co jste přišli  a pomohli mi při první organizaci. Věřím, že v únoru to bude už bez problémů :-)
  • Děkujeme všem sponzorům, kteří darovali ceny do tomboly: Mercuia laser game a Futurento

Výhercům gratulujeme!

A proč se vyplatí přijít na příští turnaj právě tobě?

Ve spolupráci s Raketsport.cz máte možnost vyhrát hodinu tréninku s trenérem.. a ne jen tak ledajakým ;-) Budete koukat...

Budu se na Vás těšit ve čtvrtek 20/02/2020 od 17:00 opět na Hamru. Pozvánky očekávejte co nejdříve. Sportu zdar, Squashi zvlášť!