Loading…

Po delší pauze jsme se společně znovu viděli na pingpongovém turnaji VAŠÍ LIGY v Plzni. A byl to příjemný pingpongový večer.

Skupina smrti

Celkem 17 hráčů bylo rozděleno do 4 skupin. První ze skupin postoupili přímo do čtvrtfinále, druzí a třetí si zahráli osmifinále a čtvrtí a pátý hráli žumpičku. Jako skupina smrti se jevila ta s označením C. Vyhrál ji nenasazený Lev Schultz. Ale jak se později ukázalo, nejlepší hráči se sešli ve skupině B. Byli v ní totiž všichni 3 pozdější medailisté.

IMG_3397.JPG

Vyřazovák

Už v osmifinále se s turnajem překvapivě loučil Jan Pražan, který i přes vedení 2:0 na sety nakonec prohrál s Martinem Miarkem 3:2. A byl to parádní souboj. Martin se v něm tak rozehrál, že v dalším kole smetl jednoho z favoritů turnaje Jiřího Egermaiera 3:0.

IMG_3313.JPG

Martinovo soupeřem v semifinále byl Pavel Dvořák, který přesvědčivě porazil jak Marka Hrušku (3:0), tak vítěze skupiny D Rudu Hubáčka (3:1).

IMG_3408.JPG

V druhé části pavouka vítěz skupiny C, Lev Schultz nestačil na Renatu Vacíkovou, která překvapivě poustoupila až ze třetího místa ve skupině D.

IMG_3344.JPG

O medaile

V semifinále byl soupeřem Renaty čtyřnásobný vítěz turnaje VAŠÍ LIGY Leoš Cipra. A bylo z toho drama, ve kterém Leoš zvítězil v 5 setech.

IMG_3420.JPG

Na 5 setů se hrálo také semifinále mezi Martinem Miarkem a Pavlem Dvořákem. Do bojů o vítězství zamířil druhý jmenovaný. A ve finále vyzval Leoše Cipru. Stejně jako ve skupině s ním ale prohrál 3:0.

IMG_3266.JPG

Mezi nejlepší 3 se dostal i třetí účastník skupiny B, Martin Miarko. Ten udržel nervy na uzdě v souboji o bronz s Renatou Vacíkovou a vyhrál 3:2. Renatu mohlo těšit alespoň vítězství mezi ženami.

IMG_20211002_215033.jpg

Díky a brzy na viděnou

Děkuji všem, kteří si udělali čas a přišli si užít sobotní večer ve společnosti ping-pongu. V sobotu 4. prosince se budu těšit na viděnou.

vl-petr.jpg
Petr Lundák - Strážce spokojenosti v Plzni

The nearest similar event

Discuss the article

Please sign in to post your comments . Do not have an account on website? Sign up now!

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand