Loading…
Pingpongový turnaj v Praze - Září 1/2 2021

Nový účastník a nový vítěž

Poslední letní turnaj sice nebyl obsazen kvanitativně, ale za to kvalitativně na vysoké úrovni

Jedním z nových účastníků byl mladý hráč původem z Francie a bylo vidět, že tento sport ovládá už od prvních balónů. V základní skupině sice jednou prohrál a to s Kamilem Bandžakem, ale oba zmínění si dali odvetu ve finále a v té již byl Jeremy Glt úspěšný. Opět se tedy potvrdilo pravidlo roku 2021, že každý turnaj má nového vítěze a zatím se nikomu nepovedlo výhru v turnaji obhájit. Třeba na příštím turnaji to Jeremy prolomí. Dobrý výkon ukázala i Jana Horská, které medaile utekla a kousek a v souboji o třetí místo prohrála s Jiřím Medlínem.

Další turnaj bude pátek 24.9.2021 a doufám, že dorazíte v co nejvyšším počtu.

Stupně vítězů

1. Jeremy Glt & Janá Horká
  2. Kamil Bandžak & Eliška Tučková
  3. Jiří Medlín

Poděkování

všem hráčům za fantastickou atmosféru a parádní sportovní výkony.

Turnaj je pořádán ve spolupráci s rodinnou firmou Sport Spin s.r.o. působící ve stolním tenise od roku 1993.