Pingpongový turnaj v Praze - Srpen 1/2 2020

Ani "třicítky" venku účastníky turnaje neodradiliy.

První turnaj nové série Grand Prix byl otevřen již zpočátku, jelikož nedorazil ani jeden z první trojky minulé série. Favoritů bylo mnoho a každý přemýšlel, jestli zrovna dnes není jeho den.

K vidění byly opravdu nádherné výměny, emoce a vše co k turnaji patří. Ženami dominovala Jana Horská, která byla v obrovské formě a těsně jí utekla medaile, když se umístila na 4 místě. Formu ukázal i Dimitrii Orlov, který se v kariéře dostal jednou mezi 8 nejlepších a teď byl dokonce ve finále! Ve kterém ovšem nestačil na nekompromisního Lukáše K, který turnajem prošel bez ztráty setu (asi přes léto tvrdě trénoval)

Jakožto organizátor jsem velmi rád, že se projekt "Grand Prix" chytl a tato série se bude opakovat. Opět 6 turnajů, z níchž se u každého účastníka vyberou 4 nejlepší výsledky a započítají se do celkového pořadí, kde první tři obdrží věcné stolně tenisové vybavení.

Stupně vítězů 6. turnaje

1. Lukáš K & Jana Horská
  2. Dimitri Orlov
  3. Nikolaj Pylypec

Poděkování

všem hráčům za fantastickou atmosféru a parádní sportovní výkony.

Turnaj je pořádán ve spolupráci s rodinnou firmou Veselých - Sport Spin s.r.o. - specialisty na stolní tenis od roku 1993