Pingpongový turnaj v Praze - květen 1/2

První květnový turnaj ve stolním tenise.

První květnový turnaj byl moc příjemný a na turnaji soutěžilo mnoho nových hráčů. Vítězka posledních dvou turnajů tentokrát nedorazilo a tak bylo otázka, kdo se jako nový šampión chopí role vítěze..

Finále nakonec hráli dva kamarádi a kolegové ze stejného tréninkového centra Lukáš Fedačko a Ondřej Šebek. Zápas to byl vskutku povedený, vyrovnaný a v průběhu bylo těžké tipovat, který z kluků to vyhraje. Díky lepší fyzičce a pevnějším nervům tentokrát zvítězil Lukáš. Boj o třetí místo hráli dva nováčci a bronz získal nad Geoffroyem Dusartem Miroslav Čepelák za pomocí sendviče na BH straně pálky.

Doufám, že i následující turnaje se ponesou v podobném duchu jako tento a dorazí vás opět co nejvíce. Uvidíme se opět za 14 dní od 19 hodin v Praze na Hamru.

Stupně vítězů

1. Lukáš Fedačko
  2. Ondřej Šebek
  3. Miroslav Čepelák

Poděkování

všem hráčům za fantastickou atmosféru a parádní sportovní výkony.

Turnaj je pořádán ve spolupráci s rodinnou firmou Sport Spin s.r.o. působící ve stolním tenise od roku 1993.