Pro další rozhovor jsem si vybrala Pavla Dvořáka, dlouholetého hráče pražské badmintonové ligy. Pavel na první dojem působí nenápadně, ale v nitru je to bojovník s výsledky, které mluví za vše - vítěz Turnaje mistrů 2026, od roku 2022 do současnosti v TOP 3 nejlepších hráčích ročníku v badmintonové lize v Praze. Velká gratulace, Pavle!
Pavel s Honzou Dvořákem a Tomášem Hříbkem na Vyhlašovačce ročníku 2023 (Pavel skončil na 3. místě, Tomáš 2. a Honza vítěz ročníku).

A co mi Pavel o sobě v rozhovoru prozradil?
- jak se dostal k badmintonu
- co ho baví na VAŠÍ LIZE a co díky ní poznal
- jakou má strategii před každým turnajem
- kde si vystavil putovní pohár
- jaký je jeho další badmintonový cíl
Jste zvědaví na jeho odpovědi? Tak pojďme na to.
1) Pavle, na začátku se nám prosím ve zkratce představ.
) mě živí práce v IT, jako programátor. Jsem šťastně ženatý a nedávno se nám narodil budoucí badmintonista.Za celý tým VAŠÍ LIGY moc gratulujeme, a ať vám dělá radost
2) Jak ses dostal k badmintonu?

3) VAŠI LIGU hraješ už 12 let (od roku 2014). Co tě na ní baví? Máš oblíbeného soupeře, se kterým je to vždycky boj do posledního míčku?

4) Vyhrál jsi první ročník Turnaje mistrů FELET VAŠE LIGA Open, který se konal na konci února v Praze na Hamru Braník. Setkali se tam nejlepší hráči ligy ze čtyř měst. Připravoval ses na turnaj speciálně? Jak sis zahrál?

5) Vyhrál jsi putovní pohár se štítkem se svým jménem. Kde ho máš vystavený? Máš nějaký další badmintonový cíl?


6) Jaké další sporty nebo aktivity děláš ve volném čase?
7) A rychlý testík na závěr:
- dvouhra nebo čtyřhra? - dvouhra
- peří nebo plast? - vždycky peří!
- pivo nebo víno? - pivo
- blondýna nebo bruneta? - bruneta (jinak bych to doma schytal
) - léto nebo zima? - oboje má svoje :)
8) Máš nějaký vzkaz pro hráče z ligy?
Pavle, děkuji ti za rozhovor a že jsi tak dlouho součástí VAŠÍ LIGY. Ať se ti nadále daří nejen v badmintonu a podaří se ti uspět na MČR veteránů. Měj se krásně a badmintonu zdar!





vytvořil