Články

Rekord trati po 3 letech překonán

Necelé 3 roky vydržel rekord trati na 5 km v podání Vojty Nováka. Nyní ho časem 15:30 překonal David Kučera. A k vidění byla celá řada skvělých výkonů. Máme také dalšího člena klubu stovkařů.

Badmintonová loupež za bílého dne

To, co se letos nepovedlo fotbalistům Sparty, Slávie ani Fiorentiny, dokázali pražští badmintonisté. Dobyli Plzeň. Z dubnového badmintonového turnaje totiž ze Sportovní haly Krašovská domů odvezli kompletní 2 sady medailí.

Dle předpokladů vítězí Vrba

Jasného favorita v podobě Lukáše Vrby měl dubnový squashový turnaj v Plzni. A Lukáš předturnajové prognózy naplnil a zvítězil bez ztráty jediného setu.

Machněv poprvé v Plzni vítězí

Po dvou finálových prohrách v řadě tentokrát došel na stupínek nejvyšší Oleg Machněv. Ve finále mu byl soupeřem Lev Shults. Turnaje se zúčastnil rekordní počet 35 hráčů.

Finálový souboj dvou hráčů z Karvinska

V sobotu jsme se sešli na dalším badmintonovém turnaji v Brně. Tentokrát k nám zavítalo i dost přespolních. 24 hráčů si ve dvou kategoriích velmi slušně zahrálo. A finále Pokročilých nebylo mezi domácími :)

Adriana Doubková Fico: Na to, že jsem trasér, jsem hrozně pyšná