Nouzový stav - VAŠE LIGA přerušena

Nouzový stav - VAŠE LIGA přerušena

12. Březen 2020

Milí sportovci, současná situace se bohužel začíná dotýkat i VAŠÍ LIGY. Je naší i vaší občanskou povinností dodržet nařízení vlády a zpomalit šíření nákazy. Jelikož je zakázán vstup do sportcenter, nezbývá nám, než VAŠI LIGU dočasně přerušit.

Máme vymyšleno několik možností, jak poté rozehranou sezónu upravit, aby se v maximální míře dohrála. Můžeme prodloužit současné kolo, další kola o něco zkrátit, nebo můžeme i 2 kola spojit.

Teď není možné rozhodnout, budeme sledovat situaci a dle toho vás budeme informovat o dalším nejlepším postupu.

Turnaje a běhy

Pokud jste přihlášeni na turnaj, o zrušených termínech či přesunech budete informováni emailem a startovné vám bude vráceno v plné výši. Místo běhu 21.3. jsme vypsali speciální nouzový formát: Běžecká výzva.

Úsvit a Sportkemp

Ohledně akcí, které se chystají, tedy květnový Úsvit na Sněžce a červencový Sportkemp - přihlašování probíhá a s akcemi počítáme. Můžete se hlásit a pokud bychom byli nuceni akce zrušit, poplatek vám vrátíme v plné výši.

Berme to prosím sportovně. Situace v jiných odvětvích je určitě mnohem závažnější a tak věřím, že to společně vyřešíme. Děkujeme předem za pochopení a za trpělivost.

Aktuální informace:

Aktualizace 31. března: Bohužel stále čekáme na pozitivní zprávy. Dnes jsme se rozhodli, že aktuální březnové kolo ihned po otevření sportovišť dohrajeme, dáme si na to 10 dnů. Jestli pak budou v jarní sezóně následovat další dvě, jedno nebo žádné kolo, se odvine podle situace. Budeme vás informovat.

Aktualizace 24. března: Karanténa je prozatím prodloužena do prvního dubna. Proto prodlužujeme březnové kolo do 15. dubna, dubnové kolo bychom odstartovali 16. dubna a končilo by 10. května. Kdyby se zavření sportovišť prodlužovalo, nezbude nám než spojit březnové a dubnové kolo. Ale na to je ještě čas. My jsme optimisté, tak snad nám vyjde ta příjemnější varianta :)

Aktualizace 16. března: Kvůli vyhlášené karanténě na celou ČR bude liga minimálně do úterý 24. března přerušená bez možnosti odehrání zápasů. Čas doma teď můžeš využít na regeneraci a meditaci :) Poté dáme další info.

Tomáš Reinbergr
Tomáš Reinbergr - zakladatel VAŠÍ LIGY

Diskuze ke článku

Vojta Lejsek
Vojta Lejsek - Tak aktuální stav je, že sportoviště otevřená jsou.
13. března, 09:15
Petr Lundák
Petr Lundák - Vojto, sledujeme to a jen některá nechali otevřeno. Proto zatím necháváme ligu pozastavenou. Pokud domluvený zápas chcete odehrát, je to na úsudku každého hráče. V některých městech to není kde odehrát. V případě změn budeme informovat.
13. března, 09:28
Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím