Loading…
Nejlepší hráči letní sezóny v Pardubicích

Nejlepší hráči letní sezóny v Pardubicích

11. October 2020

Máme teď od sportu odpočinek, tak se pojďme alespoň podívat, kdo byl v Pardubicích mezi nejlepší trojicí letní sezóny, která minulý týden skončila.

  • Počet hráčů v sezóně: 17 (z toho 2 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 99
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Active Sport Club (66 % zápasů)
  • Procento odehraných zápasů: 76 % ze 130 vypsaných

Stejně jako v podzimní a letní sezóně zůstal na první pozici Jakub Maivald. Za celou sezónu odešel z kurtu jen jednou poražen. Postaral se o to Radek Stuchlík, který ale skončil v sezóně až šestý. Těsný souboj byl stejně jako v jarní sezóně o druhé a třetí místo. Tomáš Zaplatílek vrátil Michalu Scholzemu těsnou porážku a druhé místo o 6 bodů udržel. Tomáš měl vyrovnanou bilanci 8 výher a 8 proher a i na sety mu to vyšlo pěkně 33:33.

PořadíHráčBody
1. místoJakub Maivald392 b.
2. místoTomáš Zaplatílek318 b.
3. místoMichal Scholze312 b.

Mezi ženami jsme měly dvě hráčky, které se v letní sezóně objevily. Kateřina Legátová nasbírala více bodů než Aneta Rambousková, která odehrála jen 3 zápasy.

Gratuluji nejlepším hráčům letní sezóny 2020. Až bude vhodnější situace, proběhne vyhlášení nejlepších hráčů celého ročníku. Mrkni, jestli se na tebe neusmálo štěstí při losování z celoročních hráčů. Ostatním přeji, ať brzy zase můžeme na kurty a užívat si radost z pohybu při badmintonu. Sportu zdar!

Petr

vl-petr.jpg
Petr Lundák - správce ligy v Pardubicích

Discuss the article

Please sign in to post your comments . Do not have an account on website? Sign up now!

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand