Načítám…
Nejlepší hráči letní sezóny v Pardubicích

Nejlepší hráči letní sezóny v Pardubicích

11. Říjen 2020

Máme teď od sportu odpočinek, tak se pojďme alespoň podívat, kdo byl v Pardubicích mezi nejlepší trojicí letní sezóny, která minulý týden skončila.

  • Počet hráčů v sezóně: 17 (z toho 2 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 99
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Active Sport Club (66 % zápasů)
  • Procento odehraných zápasů: 76 % ze 130 vypsaných

Stejně jako v podzimní a letní sezóně zůstal na první pozici Jakub Maivald. Za celou sezónu odešel z kurtu jen jednou poražen. Postaral se o to Radek Stuchlík, který ale skončil v sezóně až šestý. Těsný souboj byl stejně jako v jarní sezóně o druhé a třetí místo. Tomáš Zaplatílek vrátil Michalu Scholzemu těsnou porážku a druhé místo o 6 bodů udržel. Tomáš měl vyrovnanou bilanci 8 výher a 8 proher a i na sety mu to vyšlo pěkně 33:33.

PořadíHráčBody
1. místoJakub Maivald392 b.
2. místoTomáš Zaplatílek318 b.
3. místoMichal Scholze312 b.

Mezi ženami jsme měly dvě hráčky, které se v letní sezóně objevily. Kateřina Legátová nasbírala více bodů než Aneta Rambousková, která odehrála jen 3 zápasy.

Gratuluji nejlepším hráčům letní sezóny 2020. Až bude vhodnější situace, proběhne vyhlášení nejlepších hráčů celého ročníku. Mrkni, jestli se na tebe neusmálo štěstí při losování z celoročních hráčů. Ostatním přeji, ať brzy zase můžeme na kurty a užívat si radost z pohybu při badmintonu. Sportu zdar!

Petr

vl-petr.jpg
Petr Lundák - správce ligy v Pardubicích

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím