Statistika na začátek
V Jarní sezóně 2026 se odehrálo v jednotlivých ligách tolik zápasů:
- Squash - ze 170 zápasů se odehrálo 112 zápasů, což je 66%
- Badminton - z 26 zápasů se odehrálo 6 zápasů, což je pouze 23% (jarní sezóna badmintonu se v Ostravě nedohrála pro nízký počet přihlášených hráčů). Hrála se od února do dubna.
Pojďme si představit nejlepší hráče a hráčky v jednotlivých sportech:
Squash
Vítězem se stal Aleš Kubíček. Na druhém místě skončil Dalibor Fabián a třetí nově Jan Pískala. Mezi ženami vyhrála Lenka Sadivová, druhá Marie Jančíková a třetí Klára L.. Gratuluji!
Badminton
Tomáš Paleček ovládl badminton. Druhý skončil Martin Rozprým a třetí Vojtěch Dočkal. Gratuluji. Badmintonová liga v Ostravě již nepokračuje.
Sláva vítězům a čest poraženým! Hraj i v Letní sezóně squash bez vynechání kola a měj tak šanci být ve slosování o ceny.
Mějte se krásně a sportování a krásným zápasovým výsledkům zdar :-)
Terez





vytvořil