Podzimní sezóna VAŠÍ LIGY za měsíce říjen-leden je minulostí, tak se pojďme společně podívat, komu se v ní dařilo v plzeňských ligách nejlépe.

• Počet hráčů v sezóně: 57 (z toho 9 žen)
  • Počet odehraných zápasů: 303
  • Procento odehraných zápasů: 82 % z 371 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Fit Life Doubravka (65 %)

V říjnu se do squashové ligy po roční pauze vrátili parťáci Martin Regner a Lukáš Vrba. A oba hned obsadili první dvě příčky v Podzimní sezóně. Na tu první se dostal Lukáš Vrba a druhý byl Martin Regner. Jeden měl 699 bodů, druhý 666. Náhoda? Nemyslím si :) Na třetí místo kluci odsunuli vítěze Letní sezóny Tomáše Jarošíka, který ale nasbíral jen o 4 body méně než Martin a v lednovém kole ho dokonce dokázal porazit.

MužiBodyVýhryProhry
1. Lukáš Vrba699142
2. Martin Regner666133
3. Tomáš Jarošík662115

Mezi ženami nasbírala nejvíce bodů v Podzimní sezóně osminásobná vítězka ročníku VAŠÍ LIGY ve squashi Soňa Königsmarková. Druhou v pořadí Martinu Melkovou Soňa porazila v přímém souboji v listopadovém kole. Mezi nejlepší tři v sezóně se dostala ještě Irča Helusová.

ŽenyBodyVýhryProhry
1. Soňa Königsmarková37486
2. Martina Melková30879
3. Irča Helusová258115

Badmintonová liga

• Počet hráčů v ročníku: 12 (z toho 3 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 89
  • Procento odehraných zápasů: 94 % z 95 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) (53 %)

Nejlepší trojice z předchozí sezóny zůstala stejná, ale pořadí na prvních dvou místech se obměnilo. V Letní sezóně neporažený Petr Choc tentokrát prohrál 3 krát a nasbíral tak o 11 bodů méně než jeho dvojnásobný přemožitel David Cintula. Třetí místo bral stejně jako v Letní sezóně Marek Přibáň.

1. David Cintula302152
2. Petr Choc291143
3. Marek Přibáň202107

Celkově čtvrtá byla Jana Kozlíková a mezi ženami bezpečně zvítězila. Druhá byla Bára Valková a třetí Kateřina Vaněčková.

1. Jana Kozlíková18098
2. Bára Valková137711
3. Kateřina Vaněčková32117

Tenisová liga

• Počet hráčů v sezóně: 38 (z toho 9 žen)
  • Počet odehraných zápasů: 141
  • Procento odehraných zápasů: 67 % z 211 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: TJ Lokomotiva Plzeň (42 %)

První vítězství v sezóně si připsal Ondřej Hlaváček. Mezi nejlepší 3 se vrátil po 6 letech. To druhý Pavel Filo i třetí Peter Šurkala se mezi nejlepší 3 v tenisové lize dostali vůbec poprvé. Peter navíc prohrál za celou sezónu jen 1 zápas, ale protože vynechal prosincové kolo, tak to na lepší než třetí místo nestačilo.

1. Ondřej Hlaváček43787
2. Pavel Filo42196
3. Peter Šurkala387111

Pořadí mezi ženami zůstalo stejné jako v Letní sezóně. Zvítězila Iveta Gütterová, druhá byla Monika Kosturiková a třetí Irena Matiscsáková.

1. Iveta Gütterová366107
2. Monika Kosturiková236910
3. Irana Matiscsáková20099

Pingpongová liga

• Počet hráčů v sezóně: 22 (z toho 4 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 110
  • Procento odehraných zápasů: 75 % z 146 vypsaných

Lev Shults ani jednou neprohrál stejně jako v Letní sezóně, ale tentokrát ani nevynechal kolo a tak bezpečně zvítězil. Mezi nejlepší 3 se vrátil Richard Novák. Byl celkově třetí, ale mezi muži to stačilo na druhé místo. Třetí místo mezi muži bral Míra Kubík.

1. Lev Shults552160
2. Richard Novák40288
3. Míra Kubík35497

Pořadí mezi ženami zůstalo stejné jako v Letní sezóně. Zvítězila celkově druhá Renata Vacíková. Druhá byla Eliška Keplová a třetí Veronika Nováková, která sice hrála jen jedno kolo, ale ani jednou v něm neprohrála.

1. Renata Vacíková471115
2. Eliška Keplová34488
3. Veronika Nováková 8050
Sláva vítězům a čest poraženým! Pěkně si všichni zahrajte v Jarní sezóně. Nejlepší hráče odměníme na konci ročníku (součet Podzimní, Jarní a Letní sezóny). Šanci na výhru ale mají všichni, kdo se zúčastní všech tří sezón ročníku 2023.