Nedělní turnaj plný překvapení

Po letní turnajové pauze jsme se sešli v nedělním čase na turnaji v Komárově. Skupinka 14 hráčů, bez účasti hráčky, se těšila na vyrovnané zápasy. Vítěz překvapil, na turnaji hrál doposud nejmladší účastník turnaje, 10letý squashista Jirka Hartmann.

Jirka Hartmann

Syn našeho pravidelného účastníka turnajů a hráče ligy Karla Maňase si přišel taky zahrát na turnaj. Jirkovi je 10 let a hraje závodně za Squash Viktoria. Je vicemistr ČR B11 v roce 2020. Hrál moc pěkně a půlku zápasů vyhrál, půlku prohrál. Kluky pěkně vystrašil a potrápil. :-) Celkově skončil na krásném 7.místě. Díky za účast Jirko a za statečnost a přijď si zase zahrát.

A pojďme se podívat, jak jste hráli

Mirek Gregor s Davidem Bittnerem

Lukáš Košut s Markem Čížem

Zápasy o medaili

O první místo si to utkali Tomáš Novotný, který překvapil moc pěknou hrou a vítězství si fakt dneska zasloužil. O zlato hrál s Vláďou Růžičkou 2:0.

O třetí místo si to rozdali Mirek Gregor s Petrem Práškem. Kluci bojovali na tři sety a vítězný set skončil pro Mirka. :-) Gratulujeme.