Načítám…
Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Zima 2020/2021

Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Zima 2020/2021

22. Únor 2021

Liga a akce jsou aktuálně sice přerušeny, ale na webu dál makáme. Mrkni, co nového jsme poslední dobou zlepšili a na co se můžeš těšit, až se zase bude dát hrát.

Děkujeme všem hráčům, kteří se nás rozhodli podpořit tím, že nežádali vrácení startovného za zrušenou podzimní sezónu! Opravdu nás příjemně překvapilo a potěšilo, kolik z vás nám takto podporu vyjádřilo. Bez vás by ten vývoj dál nešel! Takže děkujeme moc!

Na čem pracujeme mimo web?

 1. Tady toho teď moc není. Akce rušíme a přesouváme. Momentálně zůstává pozastavena liga a také všechny akce. Odložili jsme Lyžák, běžecké závody v Praze měníme na běžecké výzvy.
 2. Připravili jsme sérii vzdělávacích webinářů se sportovní tématikou. Proběhl webinář o dýchání a regeneraci nebo o ideální stravě pro maximální sportovní výkon. Pokud jsi některý z nich nestihl/a, můžeš si zakoupit i videozáznam. A budou následovat další. Třeba o tom, jak mít větší energii pro život nebo jak využít silový trénink pro běžce :)

Co je nového na webu?

 1. Spustili jsme beta verzi přáteláků. Takže až zase budeme moct začít hrát naše sporty, budeš si moct zahrát další zápasy navíc mimo ligu. Jeden měsíčně bude zdarma pro všechny registrované na webu. Přihlášení do ligy si budou moct zahrát libovolný počet přáteláků ve svém městě a sportu a k tomu jeden navíc kdekoli jinde.
 2. Připravili jsme přepočet pro tenisty, pokud budou chtít hrát raději na 2 vítězné sety. Zatím to bude pro otestování v přepočtové tabulce. Pokud se osvědčí, zabudovali bychom do systému.
 3. Automatická platba: už se nebudeš muset starat o to, jestli ses přihlásil/a do další sezóny. Až znovu ligu spustíme, bude se místo sezónního poplatku platit měsíční předplatné jako automatická platba. Startovné bude 150 Kč/měsíc místo 550-650 Kč za čtyřměsíční sezónu. Zjednodušení pro hráče, protože na to nebudou myslet a budou platit jen za měsíce, které odehrají. A zjednodušení i pro nás organizátory, protože nebudeme muset opozdilce před každou sezónou nahánět :)
 4. Velký update webu, který celý web zrychlil. Snad to brzy budeš moct ocenit :)

Na co se už brzy můžeš těšit

 1. Lepší upozornění na domluvený zápas v den zápasu (na mobilu).
 2. Dotažení přáteláků z beta verze.
 3. Domlouvání zápasů - drobné úpravy a zpříjemnění domlouvání.
 4. Vychytávky profilu hráče: lepší zobrazení statistik, přidání možnosti dát si neveřejnou poznámku k hráči (např. co na hráče platí nebo čím tě trápí).
 5. Aktuální dění - vychytávky a lepší zobrazení.
 6. Nový hodnotící formulář pro nováčky
A to je vše k plánům v nejbližší budoucnosti. Máme toho na todolistu ještě spoustu, ale další věci představíme zase příště. Pokud máš něco, co by se ti líbilo na webu nebo nějaký návrh na zlepšení, dej nám vědět do komentářů pod článkem.

vl-petr.jpg
Strážce spokojenosti v Plzni, Olomouci, Pardubicích a vrchní běhna

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím