Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Únor 2019: Plánovač termínů

Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Únor 2019: Plánovač termínů

20. Únor 2019

Na lize se snažíme stále makat dle vašich přání. Co nového jsme zlepšili poslední dobou? Plánovač termínů, upravený systém ligy atd. Na co se chystáme dále? Nejen na webu, ale i v další práci kolem ligy.

Na čem pracujeme mimo web?

 1. Petr zahájil přihlašování na Sportkemp 2019, některé sporty už jsou skoro plné. Neváhej a přihlas se na nejlepší akci roku.
 2. Vyhlásili jsme nejlepší hráče sezóny v každé lize v každém městě.
 3. Tuto sobotu proběhne další běh VAŠÍ LIGY 5/10 km. Bude jarní počasí. Vyběhneš už po zimě? Nebo radši squashový turnaj v Brně a nebo badmintonový v Praze?
 4. Pomáháme domlouvat zápasy, řešíme konflikty mezi hráči a radíme nováčkům v lize.
 5. Spustili jsme první zahraniční ligu a to ve Varšavě. Na únor se hned přihlásilo 150 hráčů, máme radost. Dále bychom rádi zkusili Německo a Rakousko. Pokud bys věděl o někom místním, kdo by se mohl chtít o ligu starat, budeme rádi, když nám dáš vědět.


Co jsme poslední dobou na webu vychytali?

 1. Plánovač termínů - nově jsme umožnili uložit si tvé časové možnosti dle dnů v týdnu a jednoduše je navrhnout pro celý měsíc každý týden stejně. Věříme, že ti to zjednoduší domlouvání.
 2. Navržení termínů pro příští kolo - nově můžeš již v průběhu současného kola v plánovači navrhnout termíny pro příští kolo. Věříme, že toto urychlí domlouvání zápasů a několik z nich se ti podaří odehrát už první či druhý týden kola.
 3. Upravili jsme systém ligy - velmi kontroverzní téma, ale konec měsíce ukáže, jak dobře jsme to s expertní skupinkou v průběhu několika měsíců nasimulovali a od února nasadili. Přidali jsme body za umístění ve skupině, což zpravidelní postupy a sestupy 2 hráčů nahoru a dolů. Čti více v podrobném Petrově článku
 4. Výpis vypsaných termínů na začátku kola - nově ti přijde výpis navržených termínů tvých nových soupeřů už první den kola v emailu, že začalo nové kolo.
 5. Měsíc na zkoušku - v únoru se zapojila do ligy spousta nováčků. Doufáme, že se jim liga zalíbí a budou pokračovat.
 6. Umožnili jsme vypsat termín i na dnešní den - na žádost hráčů.
 7. Při přijmutí termínu, který je za méně než 24 hodin, jsme přidali upozornění, abys soupeře navíc zkontaktoval sms či telefonátem, protože emailu či přijmutí na webu by si nemusel všimnout.
 8. Vypsání správného termínu při chybě - pokud uděláš chybu v místě či čase nového termínu (nebo se změnily tvé časové možnosti), můžeš ho nově smazat (přesune se do koše) a vypsat na stejný den nový.
 9. Opravili jsme zobrazení počtu S v žebříčku, měli jsme tam chybičku.
 10. Hodně úprav v našem adminu pro lepší správu ligy, tedy pro nás, ale v konečném důsledku i pro vás.
 11. Spoooousta dalších malých chybiček, o kterých se nevyplatí tu psát, ale které dohromady zabraly taky spoustu času a peněz.


Co máme v to-do listu?

 1. Zobrazení dohodnutých zápasů v 'Co mě v nejbližší době čeká'.
 2. Přidání žebříčku jednotlivých sezón.
 3. Snadné uložení termínu zápasů do kalendáře.
 4. Recaptcha - aby nemohl zprávy hráčům psát spam robot.
 5. Zpřehledníme Můj přehled - pošoupneme jednotlivé bloky více dle toho, co hráče zajímá.
 6. Zobrazovat smysluplnější informace v Aktuálním dění - v panelu napravo na Můj přehled. Navíc možnost komentovat přímo zde např. výsledky sledovaných či umístění na akcích.
 7. A ještě mnoho dalších věcí, ale o těch později, až se nám ztenčí tento seznam :)


Budeme moc rádi, když nám dáš vědět další vychytávky :)

Děkujeme za spolupráci při zlepšování ligy a přejeme hodně radosti na kurtu.

Tomáš Reinbergr


Tomáš Reinbergr - zakladatel VAŠÍ LIGY

Diskuze ke článku

Vojta Lejsek
Vojta Lejsek - upozornění na změny v blízkých termínech: 1) je to v angličtině, 2) tam, kde by to mělo smysl, je to nevýrazné, 3) ukazuje se to i u změn termínů, které nejsou podstatné - typicky, když komentuju svůj vlastní termín, který nikdo nepřijal (např. pokud původně bylo psáno, že rezervaci mám, tak tam někdy později napíšu, že rezervaci už nemám, ale nabídka termínu platí dál)
21. února, 09:14
Rosťa Matrka
Rosťa Matrka - Nefunguje dostat se na "Můj profil" přes fotku vpravo nahoře na webových stránkách. Vyskočí chyba 404.
21. února, 10:53
Rosťa Matrka
Rosťa Matrka - V město-sportu by u posledních zápasů bylo fajn rovnou vidět i o jakou ligu se jedná (člověk nemá vždy detailní přehled, kterou ligu kdo hraje z těch, které zná).
21. února, 10:54
Rosťa Matrka
Rosťa Matrka - Případně přes výsledek by se mohlo dát prokliknout na tabulku skupiny.
21. února, 14:21
Tomáš Reinbergr
Tomáš Reinbergr - Děkujeme za nápady, připisuji do fronty :)
19. března, 11:27
Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím