Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Říjen 2018

Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Říjen 2018

23. Říjen 2018

Na lize se snažíme stále makat dle vašich přání. Co nového jsme zlepšili poslední dobou? Párování platby převodem, white text, tikety atd. Na co se chystáme dále? Nejen na webu, ale i v další práci kolem ligy.

Na čem pracujeme mimo web?

 1. Rozlosovali jsme 84 cen za více než 100.000 Kč pro celoroční hráče a postupně obepisujeme výherce a ceny posíláme - fyzicky i elektronicky.
 2. Připravujeme lednový lyžák, první a možná i nejlepší pařbu roku 2019. Více info a přihláška.
 3. Připravujeme první franšízu - ve Varšavě, spustíme asi na jaře 2019. Držte nám palce.
 4. Organizujeme každý měsíc turnaje téměř ve všech našich sportech, dále běh na 5/10km a tuto neděli i půlmaraton podél Vltavy.
 5. Pomáháme domlouvat zápasy, řešíme konflikty mezi hráči a radíme nováčkům v lize.
 6. Chystáme v půlce listopadu sraz ve Varech, kam se nám přestěhoval Petr Lundák a navíc si hned po přestěhování pořídil potomka. Tak ho omrkneme a taky budeme vymýšlet další zlepšování VAŠÍ LIGY.
 7. Od listopadu spouštíme badmintonovou ligu v Karlových Varech.
 8. Připravujeme pro vás vánoční dárek - nechte se překvapit :)


Co jsme poslední dobou na webu vychytali?

 1. Naprogramovali jsme si vlastní párování plateb a umožnili platbu převodem na náš účet na Fiu. Máte i možnost naskenovat či přetáhnout QR kód a tak předvyplnit platební údaje. Udělali jsme si vlastní řešení, protože jsme zjistili, že GoPay při pomalém převodu nevrací uživatele na náš web a celkově nevyhovuje.
 2. Vytvořili jsme příjemnější výběr platebních metod při platbě za ligu/akci či nabíjení peněženky. Pro desktop i mobilní verzi.
 3. Tikety - správné zobrazování v Můj přehled. Rozpůlení tiketů v týmu u párových lig. A hlavně jsme doprogramovali jejich správné losování s váhami dle počtu tiketů a vítěze 84 cen vylosovali.
 4. Můj přehled - žebříček kola vlevo dole nyní správně zobrazuje 5 hráčů nade mnou a 5 pode mnou. Doteď nesprávně zobrazoval prvních 10 v žebříčku a byl mi tak celkem k ničemu.
 5. Jak jde domlouvání zápasů - tento email některé hráče rozčiloval a tak jsme upravili, že už se nebude posílat hráčům, kteří už přijali aspoň jeden zápas, nebo už zapsali aspoň jeden výsledek.
 6. Lepší namíchání hráčů do paralelních skupin, aby se potkávali s co nejméně hráči z kola současného.
 7. Celá tabulka výsledků v mobilní verzi - toto si hodně chválíte, vy kteří ligu řešíte jen přes mobil. V Můj přehled i ve Výsledky.
 8. Nyní to správně řadí hráče v žebříčku kol při rovnosti bodů - dle ktitérií v pravidlech. (u sezón a ročníku doladíme co nevidět)
 9. Termín zápasu už není možné navrhnout na den po ukončení kola.
 10. Téměř ve všech emailech a na webu jsme doplnili názvy týmů tam, kde se nezobrazovaly (pro párové ligy). Na pár místech nám to ještě zbývá, ale brzy vyladíme.
 11. Odstranili jsme záhadu, kdy někteří hráči se samýma prohrama získali i tak 1 bod :) .
 12. Spoooousta dalších malých chybiček, o kterých se nevyplatí tu psát, ale které dohromady zabraly taky spoustu času a peněz.

Co máme v to-do listu?

 1. Odstranit chybu při změně výsledku po jeho zapsání. Nepřepočítává nám to správně body.
 2. Aktuální dění - aby to opravdu zobrazovalo výsledky a akce sledovaných hráčů. Zatím nám to bohužel nefunguje.
 3. Domlouvání zápasů - doplnění jmen týmů, ještě lepší zpřehlednění terminů větším odsazením, lepší označení přijatého zápasu.
 4. Žebříček - správně zobrazovat počet Skrečů.
 5. Zpřehledníme Můj přehled - pošoupneme jednotlivé bloky více dle toho, co hráče zajímá.
 6. Zobrazení dohodnutých zápasů v 'Co mě v nejbližší době čeká'.
 7. Zobrazit Aktuální dění (sloupeček napravo v Můj přehled) i na mobilu.
 8. Snadné uložení termínu zápasů do kalendáře.
 9. Captcha - aby nemohl zprávy hráčům psát spam robot.
 10. Migrovat komentáře zápasů ze starého webu - z nějakého důvodu se nám nezobrazují.
 11. A ještě mnoho dalších věcí, ale o těch později, až se nám ztenčí tento seznam :)


Budeme moc rádi, když nám dáte vědět další vychytávky :)

Děkujeme za spolupráci při zlepšování ligy a přejeme hodně radosti na kurtu.

Tomáš Reinbergr


Tomáš Reinbergr - zakladatel VAŠÍ LIGY

Diskuze ke článku

Vojta Lejsek
Vojta Lejsek - ad hotovo 9) proč v rámci toho nedošlo ke zrušení toho omezení ve vypsání termínu na dnes? Především na začátku kola po rozlosování mi last minute termín přijde úplně v pohodě a mnohokrát jsem to využil.
24. října, 09:27
Tomáš Reinbergr
Tomáš Reinbergr - Ahoj Vojto, domníváme se, že na dnes už se termín težce přes domlouvání dohodne, doporučujeme sms či volat.
24. října, 15:36
Vojta Lejsek
Vojta Lejsek - Jakože mám obvolat po rozlosování všechny, jestli náhodou nemůžou? To raději vypíšu termín, protihráč si toho možná nevšimne, možná všimne a nemůže..anebo může a pak zavolá. Prostě je to zcela zbytečné omezení, které obcházím tak, že to vypíšu na následující den a do textu napíšu skutečnost. Ale jasně, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě....
24. října, 19:58
Radomír Uhlíř
Radomír Uhlíř - První stránka po přihlášení není přehledná, dejte pryč (jinam) Spolehlivost, Tikety, a Reklamu na tričko. Vadí to snad každému, s kým se o tom bavím. Objevilo se to tu v diskusích hned v srpnu, ale po dvou měsících to není ani na TO-DO listu. Naopak výčet aktuálně odehraných zápasů v dané lize, který dřív býval na úvodní stránce, je pořád schovaný jinde. V aktuálním dění se nezobrazují výsledky soupeřů (dobře, na tom prý makáte), ale moje vlastní zápasy (o kterých vím, páč jsem je odehrál). Ať už se to nezobrazuje, není to k ničemu vědět o vlastních zápasech.
24. října, 14:17
Tomáš Reinbergr
Tomáš Reinbergr - Ahoj Radku, s Mým přehledem chceme pošoupat, máme to pod bodem 5. Aktuální dění chceme přesně tak, jak píšeš, máme to tak zadáno, plus několik dalších věcí. Uvidíme, jestli programátor stihne už na příští měsíc.
24. října, 15:34
Radomír Uhlíř
Radomír Uhlíř - Ještě jeden nápad, nešla by v rámci žebříčku zavést dělící čára za každou úrovní a číslo úrovně, aby hráč nemusel odpočítávat, v jaké úrovni se zrovna pohybuje, ale měl i průběžně okamžitou orientaci, že např. v žebříčku díky výhrám poskočil a pohybuje se v 5.úrovni?
24. října, 14:20
Tomáš Reinbergr
Tomáš Reinbergr - Dobrý nápad, probereme v týmu. :) Díky
24. října, 15:38
No user profile picture
Pavel Vrchota - Ahoj - podle diskusí na zápasech už Vám to psali i ostatní, ale pro jistotu i sem. Nelze vypsat dva termíny na stejný den (zkusil jsem dneska), to je dost nešťastné. Ohledně rozřazování víc osobně o víkendu na turnaji s Kubou, nemá smysl to psát sem už.
2. listopadu, 09:42
Roman Zajac
Roman Zajac - Ahoj zdar a sílu, nebylo by proveditelné založit diskuzní fórum rozdělené na obecné, soupeři, web a e-shop s reklamou? Lepší než pátrat v komentářích pod články, řrkl bych. Příkladem https://londontennis.co.uk/forums/forums.php
13. listopadu, 15:56
Vojta Lejsek
Vojta Lejsek - mimochodem, co jste to provedli s tím fontem??? To už jste mohli rovnou vybrat Comic sans
15. listopadu, 22:39
Roman Zajac
Roman Zajac - velmi s.jobsovská otázka o fontech, na fóru už netrvám, haštag selekce témat mi úplně stačí, děkuji
před 3 dny v 19:26
Pro psaní komentářů se prosím přihlas. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím