Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Listopad 2018

Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Listopad 2018

28. Listopad 2018

Na lize se snažíme stále makat dle vašich přání. Co nového jsme zlepšili poslední dobou? Zpřehlednění domlouvání zápasů, platba Paypalem, feed, nové fce v mobilní verzi atd. Na co se chystáme dále? Nejen na webu, ale i v další práci kolem ligy.

Na čem pracujeme mimo web?

 1. Ladíme společně s několika z vás vychytání systému ligy. Máme navržené vylepšení, aby hráči neskákali tak lehce ob 2 ligy - přidání bodů za pořadí ve skupině. To odstraní moc velký pohyb a zároveň zajistí to, že většinou půjdou 2 hráči nahoru a 2 dolů. Zavedeme asi od února. Teď simulujeme v expertní skupince. Pokud se do ní chcete přidat, dejte mi vědět.
 2. Připravujeme lednový lyžák, první a možná i nejlepší pařbu roku 2019. Více info a přihláška.
 3. Vyhodnotili jsme odpověď od 500 hráčů, kteří letos s ligou nepokračují. Zabralo to hodně času, ale nyní máme několik zlepšováků které chceme postupně realizovat.
 4. Připravujeme první franšízu - ve Varšavě, spustíme asi na jaře 2019. Držte nám palce.
 5. Organizujeme novoroční běh VAŠÍ LIGY 5/10km 1.ledna.
 6. Pomáháme domlouvat zápasy, řešíme konflikty mezi hráči a radíme nováčkům v lize.
 7. Chystáme se technicky i marketingově zrealizovat Měsíc na zkoušku zdarma. Slibujeme si od toho, že vám přivedeme nové soupeře, které z nějakého důvodu se vstupem do ligy váhají.
 8. Připravujeme pro vás vánoční dárek - nechte se překvapit :)


Co jsme poslední dobou na webu vychytali?

 1. Domlouvání zápasů - zpřehlednili jsme termíny jejich odsazením, zvýrazněním data, zeleným označením přijatého termínu, oranžovým označením termínu přijatého někým jiným, přidáním fotky uživatele a odsazením komentářů.
 2. Platba přes PayPal - chyběla vám možnost platby přes PayPal peněženku, tak jsme ji dodali.
 3. Body za skupinu - v Můj přehled jsme na počítači i na mobilu zobrazili počet bodů za skupinu v prvním řádku tabulky.
 4. Nové karty na mobilu - v Můj přehled na mobilu jsme přidali vedle aktivních termínů zápasů i rozbalovací karty s Vymazanými termíny (koš), Prošlé, Omluvy a diskuze, Hráči a kontakty.
 5. Aktuální dění - nyní správně zobrazujeme výsledky a akce sledovaných hráčů. Další funkce Aktuálního dění přijdou brzy.
 6. Aktuální dění mobil - nově zobrazujeme feed Aktuální dění i na mobilu. Najdete ho v základním menu dole.
 7. Upozornění z diskuze - z diskuzí pod články či akcemi chodí nově upozornění na email, že někdo přispěl do diskuze, které jsi se zúčastnil.
 8. Průměrný čas běhů - odstranili jsme chybu u Běžecké tour, kdy se nám průměrný čas počítal ze všech běhů a ne ze 6 nejlepších.
 9. Komentáře zápasů - nyní se zobrazují všechny ze starého webu a to nově i ve Výpisu zápasů.
 10. Rozřazování v adminu - přidali jsme bezpečnostní akualizaci pořadí hráčů, než začneme dělat poloautomatické rozřazování. To aby se nám už nemohlo stát, to co Terce v Brně na squashi minulý měsíc, když rozřadila hráče do úrovní dle neaktuálních výsledků. Samozřejmě se poníženě omluvila :)
 11. White text - za předmětem emailu (např v Gmailu) už je vidět začátek textu emailu a ne otravné: "Nezobrazuje se ti email správně..."
 12. Jména týmů - konečně jsme dodělali zobrazování jmen týmů ve všech emailech, v Můj přehled, ve všech diskuzích a na kartě Hráči a kontakty.
 13. Cena za neúplnou sezónu - změnili jsme ceny při hraní neúplné sezóny. Cenu jsme totiž měli 555 Kč a to ať už se hráč přidal na začátku či v průběhu. Chtěli jsme tímto odrazovat nové hráče od přidání se v průběhu sezónu, aby stávajícím hráčům příliš nerozhazovali postupy a sestupy, což fungovalo. Bohužel nám ale několik hráčů řeklo, že to na ně působilo tak, že chceme z hráčů jen vytáhnout peníze. Tak to rozhodně není, proto jsme ceny změnili na 555 Kč (4 měsíce), 500 Kč (3 měsíce), 400 Kč (2 měsíce) a 300 Kč (1 měsíc). Těm, kteří začali ligu hrát od prosince přeplatek vracíme.
 14. ID hráče na Profilu - zobrazili jsme ID, nebo-li číslo hráče, což zjednoduší komunikaci se správcem a správci práci.
 15. V registraci jsme přidali hvězdičky k povinným údajům a odstranili několik dalších chyb.
 16. Žebříček - správně už zobrazujeme počet Skrečů.
 17. Spoooousta dalších malých chybiček, o kterých se nevyplatí tu psát, ale které dohromady zabraly taky spoustu času a peněz.

Co máme v to-do listu?

 1. Zpřehledníme Můj přehled - pošoupneme jednotlivé bloky více dle toho, co hráče zajímá.
 2. Zobrazení dohodnutých zápasů v 'Co mě v nejbližší době čeká'.
 3. Přidání žebříčku jednotlivých sezón.
 4. Měsíc na zkoušku - ochutnávka ligy pro nové hráče.
 5. Vyladění systému ligy - body za pořadí ve skupině.
 6. Snadné uložení termínu zápasů do kalendáře.
 7. Captcha - aby nemohl zprávy hráčům psát spam robot.
 8. Možnost navrhnout termíny zápasů v novém kole už 5 dní před začátkem nového kola.
 9. A ještě mnoho dalších věcí, ale o těch později, až se nám ztenčí tento seznam :)


Budeme moc rádi, když nám dáte vědět další vychytávky :)

Děkujeme za spolupráci při zlepšování ligy a přejeme hodně radosti na kurtu.

Tomáš Reinbergr


Tomáš Reinbergr - zakladatel VAŠÍ LIGY

Diskuze ke článku

Roman Zajac
Roman Zajac - Lístky na finále tenisové extraligy v Oáze Říčany už jsou v prodeji. Jen nevíme, zda-li přijedou a budou-li hrát i ti nejlepší kouzelníci v nejlepší formě jako T.B. vs P.K.
5. prosince, 14:16
Vojta Lejsek
Vojta Lejsek - Když se odhlašuju z termínu a nevyplním důvod, hodí to zde nesmyslnou chybu "napiš místo a čas, kdy chceš hrát".
5. prosince, 18:00
Petr Lundák
Petr Lundák - Díky za nahlášeni. P.
10. prosince, 09:02
Rosťa Matrka
Rosťa Matrka - Šlo by udělat, aby se dalo navolit, co se bude ukazovat na domovské stránce? Osobně bych ocenil, aby tam byly aktuality z městosportu např. mi tam chybí výsledky mimo mojí skupinu (mohlo by se i ukazovat o jakou ligu a skupinu jde)
10. prosince, 18:46
Petr Lundák
Petr Lundák - Ahoj Rosťo, díky za podnět. Něco podobného se bude zobrazovat v Aktuálním dění (pravý sloupec). Můžeme přidat i možnost zobrazovat všechny výsledky z tvého městosportu. Využil bys? Teď zatím pracujeme na zprovoznění toho, aby zobrazovalo hráče, které "sleduješ". Petr
před 5 dny v 10:02
Roman Zajac
Roman Zajac - Rád bych založil skupinu, nebo chcete li tým nebo bandu v sofutotenisu pro 4-8 hráčů 19+. V zimní sezóně chodím raději na palubovku než na beton či antuku. Děkuji
11. prosince, 10:53
Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím