Loading…
Listopadový turnaj v jiném(nouzovém) stavu.

Listopadový turnaj v jiném(nouzovém) stavu.

27. November 2021

Historicky první squashový turnaj VAŠÍ LIGY během nouzového stavu. A jak se povedl!

I přes všechny aktuální problémy způsobené Covidem-19 a vyhlášením nouzového stavu den před turnajem, se nám podařilo zahrát si turnaj kategorie středně pokročilí a to ve formátu který tentokrát opravdu stál za to.

I přesto, že mě trochu mrzí, že se nepovedlo zorganizovat kategorii D pro hráče z VAŠÍ LIGY, kteří obvykle hrají 1 až 4 skupinu, vím, že o to více se povedla kategorie středně pokročilých celkem v 11 hráčích.

I přes kontrolu, zda jsme všichni negativní, se celým turnajem nesla pozitivní atmosféra.

Úvodní 3 skupiny, ve kterých hrál každý s každým rozhodili pavouka velmi spravedlivě a vyvážené zápasy, ve kterých  často výsledky byli 2:1 na sety a tak prvotní zápasy ukázaly kdo bude hrát žumpičku a kdo půjde do vyšší skupiny.

A jak jsme si nakonec poradili s lichým počtem hráčů? Sestavením opětovných 4 skupin, kde jsme z nedostatku zbylého času zahráli rychlou smrt na jeden set.

Kdo vyhrál nejvyšší skupinu?

3. místo obsadil Petr Krejčí

2. místo pak vybojoval Pavel Kamír

1. Michal Kulhánek

Hráli so tentokrát o zajímavé ceny. Víno, pivo a přesnídávka. Minule jste si stěžovali, že nejsou žádné bezlepkové ceny, tak jsem snažil vyjít vstříc alespoň přesnídávkou J

Bude turnaj v prosinci? Bude! A to 17/12/2021 od 18:00 na Strahově. Budeme se těšit.  Přihlásit se můžeš rovnou tady. A mohli by přijít tentokrát i hráčky! Co vy dámy na to?

Děkuji všem hráčům za fantastickou atmosféru, kterou jsem na turnaji cítil. Děkuji za vaši trpělivost podporu a závěrečný potlesk. I ten pro paní recepční. Musím říct, že tento turnaj jsem si opravdu užil a o to více se těším na ten v prosinci opět na Strahově.


Discuss the article

Please sign in to post your comments . Do not have an account on website? Sign up now!

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand