Krásná účast na nedělním déčku. Druhá kategorie zrušena :( Od příště sleva pro brzy přihlášené!

Krásná účast na nedělním déčku. Druhá kategorie zrušena :( Od příště sleva pro brzy přihlášené!

V ideálním počtu člověk nemusí vymýšlet složité herní systémy. A i přes jedno lehké zranění, ještě před turnajem, jsme si super zahráli. Od příště bude sleva pro ty, kteří se přihlásí do úterý. :) A kdo tentokrát vyhrál?

Příště opět v neděli 25.8. v 18:00

I přesto, že v reportáži i na turnaji jsem na to upozorňoval, našel se jeden chybující. :) A kdo pozdě chodí, sám sobě škodí, jak si Dušan na konci turnaje uvědomil. Ani tentokrát se nenaplnila 2. kategorie, snad příště budeme mít více štěstí a na kurtech bude plno Vaše liga hráčů. 


Sleva 50,- pro přihlášené hráče do úterý

Je to naprosto jednoduché. V pátek ráno jsem měl přihlášené 3 hráče. Večer už 7, v sobotu 12 a v neděli nás hrálo 16. Těžko člověk plánuje, kolik si nechá kurtů. Hráči, kteří se tedy přihlásí do úterý večer, to budou mít o 50 korun levnější. Snad mi to usnadní plánování, protože rezervace kurtů měním ve středu.

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí

Protože Dušan (Vaše liga tým) přišel o hodinu později, prohrál kontumačně první zápas. Mohl by pomýšlet i na medaile, nakonec ale bojoval pouze o Žumpa krále. I to pro něj byla výzva a po několika vyrovnaných zápasech nakonec skončil 9. a odnesl si pivo a čokoládu. :)


Vaše liga tým zaválel

Jak to ale vypadalo na prvních pozicích? V semifinálových soubojích se potkalo trio zástupců z VAŠE LIGA TÝMU. Konkrétně Štěpán Janega, Adolf Středa a já. Já v bitvě o třetí místo však podlehl Vaškovi Kubátovi a ten narušil naprostou dominanci Vaše liga týmu. Finále bylo poměrně rychlé, protože Adolf nedal Štěpánovi vůbec příležitost a odnesl si nejcennější kov. 

A hlavně přeji brzké uzdravení Tomovi Z., který si blokl záda. :( 


Ocenění a gratulace

  1. Adolf Středa
  2. Štěpán Janega
  3. Vašek Kubát 

9. Dušan Kotora

Pozvánka na déčko

Příště Vás budu na kurtech čekat v NEDĚLI 25.8.2019 v 18:00. Registrace zde

Pozvánka na squash pro každého

Příště Vás budu na kurtech čekat v NEDĚLI 25.8.2019 v 18:00. Registrace zde

Poděkování

všem hráčům za skvělou účast a sponzorům TecnifibreMercuria Laser GameBowling Radava a trenér squashe Lukáš Levinský za jejich poukazy do slosování.

Sportu zdar, squashi zvlášť!

Kuba Strauss


Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím