Klárka Pšenková je borkyně. :-) Porazila všechny kluky ( i holky) a odnesla si dvě zlata. :-) Ve čtyřhrách to všem týmům natřely Mandarinky.

Hrajeme singly

V první kategorii singly se potkalo 20 hráčů a hráček. Pojďme se podívat, jak jsem je zachytila při hře. :-)

Dominik Pliska při podání. Ví, že ho čeká ještě dlouhá štreka, bude hrát i ve čtyřhrách. :-)

Soustředěná Betka Suškevičová

David Baloun, který si odnesl krásný bronz. 

Medaile rozdány

Medaile byly rozdány 5 hráčům a hráčkám. Ano, píšu to správně, i když bylo rozdáno 6 medailí. Klárka Pšenková si totiž odnesla dvě zlaté medaile, vyhrála totiž tento turnaj. A důvod k radosti fakt měla, málem nám prorazila jejím skokem halu. :-) Klári, moc gratulujeme, druhý skončil Dominik Pliska a třetí David Baloun, která hrál o medaili s Adamem Blechou. Druhá mezi ženami byla Betka Suškevičová, třetí Birgitta Heidt. Gratulujeme. Zde jsou celkové výsledky.

Klárka má důvod k radosti. :-)

                                    

Čtyřhry

Ve čtyřhrách se potkalo 10 týmů. Nasazenými týmy byly Mandarinky a The Big boys (Martin Višňovský + Anil Paul), kteří toto nasazení obhájili a opravdu se potkali ve finále. O třetí místo se utkaly týmy Kus Kus a Meteor. Bronz si odnesl tým Meteor (Martin + Janča), zlato získali kluci Mandarinky (Jirka Andrle + Indra Sehnal). :-) Gratuluji a zde jsou celkové výsledky. 

Tým Slováci.

3 nejlepší týmy

A zde společné foto

Mějte se krásně a v dubnu se na vás zase těším. :-)

Terka Navrátilová - správkyně ligy v Brně


Nejbližší podobná akce

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím