Kdo vyhrál koronasezónu v Pardubicích?

Kdo vyhrál koronasezónu v Pardubicích?

22. Červen 2020

Komu se ve VAŠÍ LIZE v Pardubicích dařilo nejlépe v koronapauzou přerušené sezóně? Dozví se v článku.

  • Počet hráčů v sezóně: 23 (z toho 2 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 91
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Active Sport Club (51 % zápasů)
  • Procento odehraných zápasů: 65 % ze 140 vypsaných

Jakub Maivald obhájil pozici nejlepšího hráče v letošním ročníku pardubické VAŠÍ LIGY. V celé sezóně jen jednou prohrál a zaslouženě obhájil podzimní vítězství. Na druhém a třetím místě to bylo velmi napínavé a nakonec rozhodl jediný bod. V posledním kole sice prohrál Michal Scholze vzájemný zápas s Tomášem Zaplatílkem, ale o ten jeden potřebný bod více nasbíral a bylo z toho pro něj druhé místo. Na Tomáše zbyla třetí příčka.

PořadíHráčBody
1. místoJakub Maivald351 b.
2. místoMichal Scholze297 b.
3. místoTomáš Zaplatílek296 b.

Ženy hrály v jarní sezóně stejně jako na podzim jen dvě a prohodili si umístění z podzimní sezóny, když nakonec druhá Petra Skácelová už poslední dvě kola nedohrávala. Nejlepší ženou v jarní sezóně tak byla Lucie Haberlová na celkovém 17. místě.

Gratuluji nejlepším hráčům jarní sezóny v ročníku 2020. Ostatní nezoufejte, můžete vyhrát v létě a když ani to ne, vyhrát můžete i tak jednu z cen v losování na konci ročníku. A děkujeme všem, kdo se s výjimečnou situací statečně poprali a odehráli všechny předepsané zápasy! Užijte si léto.

vl-petr.jpg
Petr Lundák - správce ligy v Plzni

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím