Načítám…
Kdo vyhrál koronasezónu v Olomouci?

Kdo vyhrál koronasezónu v Olomouci?

22. Červen 2020

Během jarní sezóny se ve VAŠÍ LIZE odehráli jen 3 kola. Kdo v nich byl v Olomouci nejúspěšnější?

  • Počet hráčů v sezóně: 48 (z toho 7 žen)
  • Počet odehraných zápasů: 184
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: OMEGA (94 % zápasů)
  • Procento odehraných zápasů: 65 % z 285 vypsaných

Mezi nejlepší 3 badmintonisty se opět dostaly stejné tváře jako na podzim. Jen pořadí se změnilo. Nejlepším hráčem ale zůstal Petr Doležal, vítěz loňského ročníku. Nicméně jeho pozice už není tak jistá. Petr totiž nedokázal vyzrát ani jednou ze tří zápasů na Patrika Huňku. Ten si ale své slabší chvilky vybral v jiných zápasech a nakonec to na lepší než druhé místo nestačilo. Oproti podzimu si ale polepšil o jedno místo na úkor Štěpána Grygárka, který se musel na jaře spokojit se třetím místem.

PořadíHráčBody
1. místoPetr Doležal523 b.
2. místoPatrik Huňka496 b.
3. místoŠtěpán Grygárek462 b.

Stejná situace jako mezi muži se opakovala i mezi ženami. První Marta Ondrušáková své prvenství z podzimu zopakovala a dokonce s naprosto stejným bodovým ziskem jako na podzim. Druhá a třetí si své umístění prohodily. Druhá tentokrát skončila Dagmar Skřivánková Ištvánková a třetí Nikol Pastorková. V celkovém hodnocení ročníku 2020 to tak ještě může být napínavé.

PořadíHráčBody
1. místoMarta Ondrušáková246 b.
2. místoDagmar Skřivánková Ištvánková
197 b.
3. místoNikol Pastorková186 b.

Gratuluji nejlepším hráčům jarní sezóny v ročníku 2020. Ostatní nezoufejte, můžete vyhrát v létě a když ani to ne, vyhrát můžete i tak jednu z cen v losování na konci ročníku. A děkujeme všem, kdo se s výjimečnou situací statečně poprali a odehráli všechny předepsané zápasy! Užijte si léto.

vl-petr.jpg
Petr Lundák - správce ligy v Olomouci

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím