Jarní sezóna se dohraje online - představení her

Jarní sezóna se dohraje online - představení her

1. Duben 2020

Kubovi Hojerovi už v současné skorokaranténě začalo trochu hrabat. Liga pozastavená, odpadlé turnaje. Petr Lundák na tom nebyl o moc lépe, odpadly mu navíc i běhy a květnový Úsvit na Sněžce. A na vrcholu šílenství dostali nápad - dohrát ligu online.

První 2 týdny čekali a krátili si čas legendární hrou Age of Empires II. Když jim ale budování civilizace začalo splývat s realitou, nechali toho a zamysleli se, co s přerušenou ligovou sezónou.

Vzpomněli si na staré klasické hry, arkády, atari a 386ky a řešení bylo na světě. Zavolali mně, já ale zrovna běhal maraton na balkóně. A tak jsem jim po 6 hodinách zavolal zpět a myšlenka mě nadchla. Společně jsme poté vybrali konkrétní hry, které jsou nejblíže našim společným ligovým sportům a teď bychom vám je rádi představili.

Kvůli omezenému rozpočtu na nákup licencí jsme sáhli po starších, ale zato ověřených a velmi hratelných klasikách. Věříme, že z nich budete stejně nadšeni, jako my.

Věrné online ekvivalenty našich ligových sportů:

SquashBadmintonTenis

Tennis (Atari 2600) - Retro Videogames Stadium


Ping-pong

Atari ST Turtle Table Tennis Simulation : scans, dump, download ...


Beach-volejbalKrásného apríla v rámci možností vám přeje tým VAŠÍ LIGY a věříme, že se brzy setkáme na opravdových kurtech. :)

PS: A teď vážně. Opravdu jsme před týdnem ligu v online hrách spustili, ale trochu jinou. Omrkni gamingliga.cz .

PPS: Situaci řešíme a dáme vám vědět hned, jak se situace se sportovišti a shromažďováním změní. Rozhodně to nebereme na lehkou váhu. Ale říkali jsme si, proč si čas do té doby trochu neodlehčit :)


Tomáš Reinbergr


Tomáš Reinbergr - zakladatel VAŠÍ LIGY

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím