Jak dopadla druhá letošní výzva?

Mrkni, komu se nejvíce dařilo ve druhé letošní výzvě VAŠÍ LIGY.

Ani druhý letošní závod jsme nemohli uspořádat tradičním způsobem. Běžela se tak druhá letošní běžecká výzva na naší trati v Braníku. Závěr výzvy ovlivnily mrazy a přívaly sněhu. Nakonec se zúčastnilo 11 běžců na 5 km a další 17 jich běželo delší trať 10 km.

Nejlepší ve výzvě na 5 km

Nejrychlejší čas 17:48 si zapsal Radovan Demeter. Druhý byl ve výzvě Ondra Hnilica (18:19) a mezi nejlepší tři se dostal ještě Pavel Vitouš (18:51). Nejlepším běžcem v kategorii 40+ byl Karel Kodr (21:46), celkově čtvrtý.

Jana Fataciunová byla celkově pátá a zvítězila tak mezi ženami v čase 23:31. Druhou ženou v pořadí byla Lucie Kršková (25:46) a třetím čase se blýskla Veronika Veselá (26:27).

Nejlepší ve výzvě na 10 km

Jaroslav Blažek se stal nejrychlejším běžcem druhé letošní výzvy VAŠÍ LIGY na 10 km. Zvítězil v čase 35:47. O necelé tři minuty za sebou nechal druhého Martina Muzikáře (38:31) a na pomyslné stupně vítězů by se dostal i Ondřej Šíp (38:53). Mezi muži staršími čtyřiceti let si nejlépe vedl Zbyněk Adamec (51:00).

Nejlepší ženou ve výzvě na 10 km byla Ivana Fabianová (52:17). Druhá byla Jitka Králová (55:26), zároveň nejrychlejší ve 40+. A třetí ženou v pořadí byla Lenka Bartošová (57:57).

Znovu děkujeme všem, kdo se zúčastnili naší běžecké výzvy. Už se na vás těšíme na startu nějakého opravdového závodu. Snad brzy! :) Zatím si s námi můžeš zaběhnout třetí letošní výzvu.