Načítám…
Hráči Podzimu v Boleslavi

Hráči Podzimu v Boleslavi

Lednovým kolem skončila Podzimní sezóna, první v ročníku 2023. Kdo si v ní nejlépe vedl mezi boleslavskými badmintonisty?

  • Počet hráčů v sezóně: 11 (z toho 4 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 49
  • Procento odehraných zápasů: 80 % z 61 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Sportcentrum Mladá Boleslav (100 %)

Boleslavskou ligu provázel v Letní a Podzimní sezóně velký úbytek hráčů, ale už se snad zase blýská na lepší časy a hráči se do ligy vracejí. Mezi nejlepší 3 se tak dostali všichni vůbec poprvé. Nejvíce se dařilo Slavomíru Hlouškovi, který ani jednou neprohrál a soupeři mu za celou sezónu sebrali jediný set. Druhé místo obsadil Jiří Diviš a třetí Martin Hrubý.

MužiBodyVýhryProhry
1. Slavomír Hloušek266190
2. Jiří Diviš193136
3. Martin Hrubý14699

Jedinou ženou, která odehrála celou sezónu, byla Ľubica Cibulová. Vítězství v lize ji tak neminulo. Za zmínku ale stojí i výkon Lucie Riedlové, která sice hrála jen v říjnu, ale nepoznala hořkost porážky. Třetí mezi ženami skončila Tereza Ječná.

ŽenyBodyVýhryProhry
1. Ľubica Cibulová90513
2. Lucie Riedlová6130
3. Tereza Ječná27114

Sláva vítězům a čest poraženým! Pěkně si všichni zahrajte v Jarní sezóně. Nejlepší hráče odměníme na konci ročníku (součet Podzimní, Jarní a Letní sezóny). Šanci na výhru ale mají všichni, kdo se zúčastní všech tří sezón ročníku 2023.

Petr

Petr
Petr Lundák - správce ligy v Mladé Boleslavi

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím