Loading…
Druhý ročník Family campu ve znamení sluníčka, sportu a super party

Druhý ročník Family campu ve znamení sluníčka, sportu a super party

Na druhém ročníku Family campu, který byl plný sluníčka, sportu a zábavy, se nás sešlo celkem 91. Pojďme si tuto akci přiblížit a zavzpomínat na nabitý program.

4 dny nabité programem se konaly ve sportovně- rekreačním areálu Tesla Horní Bradlo v termínu 24.-28.9.. Počasí, musím říc,t že nám letos oproti loňsku vyšlo. Program byl tedy primárně venku a všichni jsme si to moc užili. 

Dopolední a odpolední bloky

Rodiče si mohli vybírat v dopoledním a odpoledním bloku ze tří až čtyř sportů. Většina sportů probíhala venku a každý si přišel na své. Zahráli jsme si volejbal, nohejbal, ping-pong s Evčou, spikeball, crossminton s Milanem, zacvičili si s Luckou kruháč, tabatu, posilování problematických partií, s Tomem jógu, meditaci a zaběhali si a s Markét pilates. 

Lucka a posilování

Milan se spikeballem

Evča na volejbalu


Tom na józe 

Děti starší 3 let byly podle věku rozděleny na Tygříky (mladší) a na Draky (starší). 

Střídali se na kreativním bloku, který vedli Vendy s Mirkem. Vyráběli masky, malovalo se na obličej, malovali si na kamínky, dělali blbinky. Starší Draci dokonce i vyráběli vlastní draky. 

Tygříci v maskách

Draci ve vlastnoručně vyrobených maskách

A tygříci i s namalovanými obličeji, to si moc užili a byli to moc roztomilí tygříci. :-)

V pohybovém bloku, který měl na starost Tomáš Hromas, se sportovalo ve venkovní stanu a na krásné louce u koupaliště. Tom zná tolik her, že děti byly nadšené. Učili se i prohrávat, což k životu patří.

Tygříci při hře s mičkem

Tygříci proti Tomovi. Tak jak myslíte, že to dopadlo? 


Draci soutěží ve skupinovém běhu.

A tady soutěžní hra s předáváním míče a obíháním. 


Děti do 3 let měli možnost hrát si v herničce, na pískovišti, na kolotoči, nebo běhat po trávě. Malé děti si to taky užily. :-)


Společný program a soutěže v týmech

Po sportování nás před večeří nebo po večeři čekal společný program a program v týmech, který se počítal do Souboje týmů. 

Rodiny byly rozděleny do 5 týmů a každému týmu byla přirazena jedna pohádka. Týmy soutěžily v těchto disciplínách, kde se jim počítalo pořadí.

Večerní seznamovačka v týmech - představení se a potom dvě hry - Lidský jeřáb a Klokan s balonkem. 

Beerpong - hra pro dospělé. Tam se teda fandilo dost a i když většina z nás hru neznala, po představení pravidel a ozkoušení nás hra neskutečně vtáhla. 

Výroba a druhý den potom pouštění lodiček. Tady se hodnotil vzhled lodičky a jak lodička pluje. V týmech se většinou vyrobilo více lodiček a výtvory to byly opravdu krásné!


Poslední soutěž do Souboje týmů byl Pub kvíz, oblíbená hra, kde záleží, jaké otázky padnou a jak znalí členové týmu se sejdou. :-) Pobavili jsme se ale u toho, což bylo cílem.

Další společný program

Po večeři jsme si užili táborák, kam za námi přišel i méďa Bradlík. Musím říct, že méďa Bradlík se po loňském ročníku otrkal a letos za námi chodil častěji, po dětech se mu od loňska stýskalo. U táboráku si opekl buřta a Mirek nám zahrál na kytáru, tak jsme si i zabékali. :-) Dětem jsme přečetli pohádku, kterou nám ale museli pomoct složit. 

Bojovka musela být. Letos jsme si dali záležet a vykouzlili tajemnou cestičku se svíčkami a se sbíráním kartiček po cestě. Po složení kartiček na konci stezky se dětem otevřela kouzelná "svítící" truhla. Z truhly si mohly vzít diamant a za odvahu dostali diplom. A opět u toho nechyběl méďa Bradlík. 

Večer si dospělí mimo zmíněného mohli zahrát šipky, poslední večer na ně čekala přednáška a turnaj v karetní hře Bridge s Milanem a zatančit si minizumbu se Šárinkou. 

Závěrečná maškarní párty a vyhlašovačka

Poslední den nás čekalo představení jednotlivých týmů v pohádkových kostýmech, tancovačka s Evčou Rossenberg a vyhlášení výsledků Souboje týmů.

Na 5. místě se umístil tým Pat a Mat

Na 4.místě skončil tým Šmoulové


Medailovou třetí příčku obsadil tým Pejsek a kočička


Druhé místo získal tým O červené karkulce


A vítězem se stal tým Tři oříšky pro Popelku


Velké díky patří našemu večerníčkovému týmu

A společná fotka na závěr


Fotogalerie

Všechny fotky najdete v albu na googlu, kde můžete i fotky komentovat a dávat lajky. Album můžete poslat i dalším známým, rodině, babičkám a dědečkům, aby viděli, jak jste si užívali. 

Třetí ročník

Rádi bych vás pozvali na třetí ročník, který se bude konat od 28.9. - 2.10. 2022 (středa - neděle). Je potřeba si vzít dva dny volno (čtvrtek a pátek), budeme moc rádi, když se o to pokusíte. Už teď se těšíme. Přihlašování bude spuštěné na začátku května. Už teď se ale můžeš přidat do facebookové události

Všem moc děkujeme za účast, za parádní akci, mějte se moc krásně a za rok ahoooooooj. :-)

Terez


Terka Navrátilová - správkyně ligy v Brně


Discuss the article

Please sign in to post your comments . Do not have an account on website? Sign up now!

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand