Devítihodinový turnaj si zahrálo 64 šikovných hráčů

Devítihodinový turnaj si zahrálo 64 šikovných hráčů

Tři kategorie, 64 hráčů a hráček se vystřídalo na sobotním turnaji v hale Sprint. Každá kategorie přinesla něco zajímavého, co, to se dočtete v článku. Celkově to byl ale moc príma den. :-)


Singly - Začátečníci a mírně pokročilí

Desátá hodina je za námi a začínáme. 24 hráčů se postavilo na kurty, třeba jako Klára Talášková, náhradnice, na kterou se usmálo štěstí a den před turnajem se uvolnilo místo. 

Turnaj měl i mezinárodní zastoupení, jedním z nich byl hráč z Malajsie Brian Lee, který teda pracuje v současné době v Brně . Jeho výskok vypadá docela profesionálně, co myslíte? :-)


A tady jsou vítězové první kategorie: zleva Michal Klimeš (2.), Jana Ostraková (1.), Patrik Huňka (1.), Jan Jelínek (3.), Nikol Pastorková se synem (2.) a Klára Talášková (3.). Celkové výsledky jsou zde.


Čtyřhry

Kluci veselá kopa se jmenují "Gopalíci" a jsou to Jirka Slavíček a Pavel Ženatý. Pavel dřív hrával s Radkem Chrápavým, který ho ale vyměnil za Frantu Čapku, takže mezi klukama je teď "zdravá" rivalita a pošťuchování. :-) A všimněte si na lavičce vysmáté fanynky Zdeničky. :-)

Podle názvu týmu Indian tigers je jasné, že se jedná o Indy. Nebyl to jediný tým z Indie, další se jmenovali "Bystrc", (pro mimobrněnské je to městská část) což když jsme vyvolala tým Bystrc, nikdo moc nečekal, že to budou indičtí kluci. Jako Bystrčáci moc nevypadají. :-) 

A tady tři nejlepší týmy: zleva tým JIRO ve složení Roman Jedlička a Jirka Fajkoš (stříbro), Mandarinky ve složení Tonda Hráček a Jirka Andrle (zlato) a Indian tigers ve složení Dharma Vatsan a Venkatachalam Valliappan (bronz). Celkové výsledky jsou zde.


Singly - Pokročilí

V lize máme dva hráče badmintonové ligy se stejným jménem Jiří Petřek. Už se mi i stalo, že jsem si psala s Jirkou Petřekem a zjistila jsem, že na turnaj jde druhý Jirka Petřek. Toto je jeden z nich. :-)

Pokročilý hráč s nejlepší fyzičkou je na 100% Michal Jünger (celkově 5.)

A tady vítězné spokojeně vypadající trio zleva Michal Janotka (2.), Tomáš Lednický (1.) a Michal Petřík (3.).

A nakonec ještě všechny tři kategorie pohromadě jako jedna "hic parta i s ratolestmi". :-) Věřím, že se tam najde každý. 

Začátečníci a mírně pokročilí

Čtyřhry

Pokročilí


Mějte se krásně a v prosinci se zase s Julinkou moooc těšíme. :-)

Terka Navrátilová - správkyně ligy v Brně


The nearest similar event

Discuss the article

Please sign in to post your comments . Do not have an account on website? Sign up now!

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand