Načítám…
Čtvrtý letošní trail

Letošní čtvrtý trail VAŠÍ LIGY hostila Modřanská rokle. Tentokrát to bylo bez deště, s příjemnou teplotou. Do cíle se dostalo všech 113 běžců, takže co víc si přát?

Startujeme

Nejprve vystartovalo 49 běžců na delší trať měřící 15 km.

DSC_6404.JPG

O 10 min později je následovalo 64 běžců na 8,5 km.

DSC_6440.JPG

Nejlepší na 8,5 km

Specialistou na Trail Modřanskou roklí je Jen Koutný. Vyhrál hned první závod, který jsme tam pořádali v roce 2018. Letos byl v červnu druhý a tentokrát bral vítězství za čas 35:04. V cíli byl za ním jen 16 vteřin Šimon Beránek (35:20) a v napínavém souboji o třetí místo byl nakonec rychlejší Kuba Stádník (38:20) a mohl se radovat z bronzové medaile.

DSC_7497.JPG

Jiří Sladký je druhým nejpilnějším sběratelem startů na našich závodech. A tentokrát se na něj usmálo štěstí v tombole, když vyhrál jednu Českou Mouchu. Z druhé se radoval ještě více, protože ta byla za vítězství v kategorii 40+. Celkově byl v čase 43:36 na druhém místě. Pro stříbro si v krásném čase 44:44 doběhl Ondřej Homolka. A třetí byl Jan Fulín (46:10).

DSC_7481.JPG

Po dvou letošních druhých místech z našich trailů tentokrát už zvítězila Barbora Štěpánková (43:24). V kategorii do 40 let se dostali mezi nejlepší tři běžkyně ještě Pavlína Březinová (52:06) a Ludmila Hobzíková (52:20).

DSC_7493.JPG

Celkově druhou ženou byla Monika Kadlecová a v čase 47:35 zvítězila poměrně přesvědčivě v kategorii 40+. O necelé 3 minuty za ní doběhla do cíle druhá v této kategorii Lucie Tillová (50:33). A na třetí příčce byla Veronika Klajmanová (51:48).

DSC_7478.JPG

V nevyhlašované kategorii 50-59 let byl nejrychleji celkový vítěz 40+ Jiří Sladký. A mezi ženami Martina Petrová (56:32).

DSC_7012.JPG

Nejlepší na 15 km

Z běžců na delší trati se nejrychleji do cíle dostal Lukáš Mrázek (1:04:35). Druhým v pořadí v kategorii do 40 let byl celkově třetí Martin Vavrečka (1:09:23). A mezi nejlepší tři v kategorii se vešel ještě Jiří Pavliš (1:10:08).

DSC_7507.JPG

Celkové druhé místo a vítězství v kategorii 40+ si vyběhl Tomáš Kutmon (1:08:41). Mezi nejlepší tři se stejně jako na našem posledním trailu dostali také tentokrát druhý Ondřej Pangrác (1:10:25) a stejně jako v Chuchelském háji třetí Bohumil Rohlíček (1:11:40).

DSC_7488.JPG

Nejrychlejší ženou na 15 km byla Zuzana Pičmanová (1:20:10), stříbro brala za výkon 1:20:58 Martina Kukulová a bronz za 1:24:59 Jana Fataciunová.

DSC_7498.JPG

V kategorii 40+ jsme evidovali jen 2 přihlášené. To nic neubírá na tom, že si zaslouženě došly pro svoji medaili. Zvítězila Karolína Jeníková (1:38:14) a druhá byla Eva Rivera (1:50:34).

DSC_7485.JPG

Mezi běžci v nevyhlašované kategorii 50-59 let byl nejrychlejší Harald Scheu (1:21:34) a mezi ženami vítězka celkové kategorii 40+ Karolína Jeníková. V kategorii 60+ zvítězil Pavel Šácha (1:36:26), nejstarší účastník závodu.

DSC_7414.JPG

Ceny pro nejlepší běžce v tomto závodě věnovali naši partneři: pivovar Moucha, Mercuria Laser Game, Bowling Radava, Top4Running, Saucony, Lifefood  a  Flowerski. Díky jim za to!

DSC_7469.JPG

Brzy na viděnou

Děkujeme všem účastníkům, že dorazili. Opět jsme si to s vámi užili!

DSC_7511.JPG

Budeme se těšit:

Vyhrát můžou všichni

Neodměňujeme jen nejlepší, ale také pravidelné běžce. Po závěrečném závodě (17. listopadu) je odměníme:

• 4 účasti - pivo
  • 5 účastí - raut + jednorázový vstup do VT GYM Praha
  • 6 účastí - raut + jednorázový vstup do VT GYM Praha + místo u VIP stolu

Pro účastníky s 5 účastmi bude také losování tomboly o 1 x měsíční vstup do VT GYM Praha.

A společně se Saucony  a Top4Running  jsme pro tebe připravili také soutěž o 1 x boty Saucony na Instagramu. Po závodě dej svoji fotku na Instagram s označením #chcivyhratsaucony a #vaseligatrail a dostaneš se do slosování. Celá pravidla zde.