Načítám…

Čtvrtá běžecká výzva ukončena

12. Duben 2021
Počtvrté jsme letos proměnili náš každoměsíční závod na 5 a 10 km jen na virtuální měření sil. Pojďme se podívat, kdo si vedl nejlépe.

Čtvrtá výzva

Čtvrtého letošního virtuálního závodu se zúčastnilo celkem 48 běžců. Více jich tentokrát vyběhlo na delší trať 10 km. Bylo jich 27 a o 6 méně zvolilo kratší trať. Děkujeme!

Nejlepší na 5 km

Svůj čas z předchozí výzvy dokázal o 6 vteřin na 17:48 zlepšit Vojtěch Mazanec a opět zvítězil. O jedno místo si oproti předchozímu měření sil polepšil Jiří Kadlec (18:26). Zároveň byl také nejlepším běžce v kategorii 40+. A třetí nejlepší čas zaznamenal Robert Pepperný (19:25). U běžců starších 50 let byl nejrychlejší Karel Kodr (22:06) a ve věkové kategorii 60+ si nejlépe vedl Milan Hlava (31:23).

V ženské kategorii běžela nejrychleji Daniela Vaňušová (21:22). O necelou minutu horší čas měla Magdalena Čejková (22:20). A na pomyslném třetím místě doběhla Veronika Mihaldová (24:29) a těsně za nejlepší trojicí byla Eliška Hroníková (24:41), která s námi běžela svůj první běžecký závod vůbec. Skvělý začátek!

Nejlepší na 10 km

Třetí vítězství v řadě může těšit Jaroslava Blažka. Navíc opět zlepšil svůj čas. Bylo z toho 34:34. A svůj čas zlepšil i Martin Muzikář (36:07). A podobně jako Jaroslav, tak i Martin obhájil potřetí své umístění. Třetí nejlepší čas měl v této výzvě Jan Kaliberka (37:09). Nejrychlejším běžcem starším 40 let byl Radek Dvořák (39:54) na celkovém 9. místě. Zbyněk Adamec (43:57) zase byl nejlepším (a také jediným :) ) ve věkové kategorii 50+.

Romana Lojková měla nejlepší čas mezi ženami (40:29) a zvítězila na plné čáře, protože druhá v cíli měla čas o více než 9 minut horší. Byla jí Ivana Fabianová (49:37), která byla na druhém místě stejně jako před měsícem. Navíc ji může těšit, že dokázala svůj čas zlepšit o skoro 6 minut. Třetí nejlepší čas mezi ženami zaznamenala Lenka Bartošová (52:02) a zároveň byla nejrychlejší v kategorii 40+. Kateřina Pejřimovská (1:02:18) byla nejrychlejší mezi ženami ve věku 50-59 let a Jaroslava Marounková (1:00:36) zase v 60+.

Snad už se blýská na lepší časy a brzy se potkáme živě na startu!