Loading…
COVID aktuálně

COVID aktuálně

23. November 2021

Pravděpodobně tě neminula zpráva o tom, že od 22. listopadu platí přísnější podmínky ohledně využívání sportovišť a účasti na hromadných akcích pro neočkované proti COVIDu, pokud tedy neprodělali COVID v posledních 180 dnech. Co to znamená pro VAŠI LIGU?

Aktualizováno 23. listopadu.

  • Nejsem očkovaný proti COVIDu a hraju ligu: pokud se ti nepovedl zápas v aktuálním kole odehrát do teď, je velmi pravděpodobné, že už se ti to nepovede. Je potřeba si ale zjistit informace, jak je to v jednotlivých sportovištích. Např. v některých nafukovačkách (tenis, beach volejbal), které se počítají jako venkovní sportoviště, zápasy odehrát můžeš. Aktuální informace si prosím raději ověř v daném sportovišti. Záleží na množství vyměněného vzduchu. Pokud zápasy nemáš jak odehrát, prosíme, informuj o tom soupeře. Potom nezbývá nic jiného než zapsat skreč v soupeřův prospěch. Ač nás to mrzí, tak pokud se podmínky nezmění, musíme doporučit odhlášení z ligy na prosinec. Snad brzy zase budeš moct hrát na plno.
  • Můj soupeř v lize není očkovaný proti COVIDu: pokud se na odehrání zápasu nedohodnete, což je pravděpodobné, nezbývá než zapsat skreč v tomto kole ve tvůj prospěch.
  • Nejsem očkovaný proti COVIDu a jsem přihlášený na akci nebo se chci přihlásit: na podmínky k jednotlivým akcím se podívej do propozic konkrétní akce zde nebo kontaktuj jejího organizátora. Podmínky se mohou lišit dle kapacity a povahy akce.

Prosincové kolo plánujeme spustit dle plánu. Pokud se stane, že by nemohlo být dohráno, poplatek za kolo vrátíme zpět.

Za tým VAŠÍ LIGY Petr

vl-petr.jpg
Petr Lundák - Strážce spokojenosti v Plzni, Olomouci, Pardubicích a vrchní běhna

Discuss the article

Please sign in to post your comments . Do not have an account on website? Sign up now!

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand