Načítám…
COVID aktuálně

COVID aktuálně

23. Listopad 2021

Pravděpodobně tě neminula zpráva o tom, že od 22. listopadu platí přísnější podmínky ohledně využívání sportovišť a účasti na hromadných akcích pro neočkované proti COVIDu, pokud tedy neprodělali COVID v posledních 180 dnech. Co to znamená pro VAŠI LIGU?

Aktualizováno 23. listopadu.

  • Nejsem očkovaný proti COVIDu a hraju ligu: pokud se ti nepovedl zápas v aktuálním kole odehrát do teď, je velmi pravděpodobné, že už se ti to nepovede. Je potřeba si ale zjistit informace, jak je to v jednotlivých sportovištích. Např. v některých nafukovačkách (tenis, beach volejbal), které se počítají jako venkovní sportoviště, zápasy odehrát můžeš. Aktuální informace si prosím raději ověř v daném sportovišti. Záleží na množství vyměněného vzduchu. Pokud zápasy nemáš jak odehrát, prosíme, informuj o tom soupeře. Potom nezbývá nic jiného než zapsat skreč v soupeřův prospěch. Ač nás to mrzí, tak pokud se podmínky nezmění, musíme doporučit odhlášení z ligy na prosinec. Snad brzy zase budeš moct hrát na plno.
  • Můj soupeř v lize není očkovaný proti COVIDu: pokud se na odehrání zápasu nedohodnete, což je pravděpodobné, nezbývá než zapsat skreč v tomto kole ve tvůj prospěch.
  • Nejsem očkovaný proti COVIDu a jsem přihlášený na akci nebo se chci přihlásit: na podmínky k jednotlivým akcím se podívej do propozic konkrétní akce zde nebo kontaktuj jejího organizátora. Podmínky se mohou lišit dle kapacity a povahy akce.

Prosincové kolo plánujeme spustit dle plánu. Pokud se stane, že by nemohlo být dohráno, poplatek za kolo vrátíme zpět.

Za tým VAŠÍ LIGY Petr

vl-petr.jpg
Petr Lundák - Strážce spokojenosti v Plzni, Olomouci, Pardubicích a vrchní běhna

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím