Kdyby Alexandre Duma psal o 19-ti mušketýrech vzal by si sobotní turnaj ve squashi jako předlohu! Proč se dozvíte níže.

Na úvod turnaje hrát pavouka o 19 lidech je tak trochu oříšek, takže jsme si mimořádně rozlosovali 4 startovní skupiny, ve kterých se potkali jak ostřílení borci, tak i hráči, kteří přišli na kurt po dlouhé (roční) pauze.

Rozdělení do skupin zajistilo všem rychlé rozehřátí hned na začátek turnaje! Každý měl před sebou 4 zápasy na dva vítězné sety a to už přeci jenom člověka trochu unaví! To chce přeci jenom už trochu toho sportovního nasazení a umu se odhodlat pokračovat v pavouku a doufat v postup do finále.

Úvodní rozehrávka ve skupinách pak krásně pomohla sestavit základní pozici pro 16 hráčů a jednu skupinu po třech hráčích. Věřím, že každý si zažil to své malé finále v zápase, který ho stal všechny síly. Dokonce i hráči  z poslední skupiny, kteří hráli na 3 sety, tak jak je to běžné v měsící v lize, si postěžovali, že je toho už tak trochu moc :)

A jak probíhal klasický pavouk? Doslova na život a na smrt. Často jsme viděli na kurtech doslova šermířské souboje různých druhů stylu hry.V napjatém semifinále se potkali Filip Horký s divokým esem tohoto turnaje - Jozefem Šafárem. Filip si ve vypjatém zápase ukousl třetí místo.

Ve finále se pak potkal Petr Vosátka s Milanem Kulhánkem. V zápase na který se soustředilo celé osazenstvo turnaje podlehl Michal Petrovi a Petr si tak odnesl zlatou medaili a bílé víno.


Cenu do losování o "držáka" turnaje dodala společnost TopSport centrum. Za voucher a možnost vyzkoušet si koloběžky na den děkujeme.


Fotogalerii najdeš zde a určitě se už dnes tešíme na další turnaj, který proběhne 29/08/2020. Přijdeš si  vyhrál první cenu?


 
A kde je ta žena? Ta se stejně jako v románu Tři Mušketýři nakonec ani pořádně nevyskytla, ale každý kdo šel na kurt ví za co bojoval.

Nejbližší podobná akce

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím