Výstřel z pistole a číslo na hrudi vás nastartuje ke skvělému zážitku. Kdo už okusil, potvrdí.
„Pocit v cíli je nenahraditelný!“

Krásný zimní běh
28. ledna 2019

Lednový závod Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY přichystal krásné zimní scenérie. Před závodem na stezku totiž napadl čerstvý sníh. Všichni běžci si s ním ale hravě poradili a opět vytvořili skvělou atmosféru.

Běžíme od začátku
2. ledna 2019

Hned od prvního dne roku 2019 s VAŠÍ LIGOU běháme. Novoroční závod přilákal účast 162 běžců a k vidění byl i rekord trati!

Zakončili jsme osmý ročník
25. listopadu 2018

Listopadovým závodem Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY byl ukončen osmý ročník těchto závodů na 5 a 10 km. Kdo byl v tomto závodě nejlepší? Kdo si odnesl poháry za vítězství v celé Tour? A kdo nevynechal ani jednou?