Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
26.09.2023 |
19:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
25.09.2023 |
19:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
13.09.2023 |
19:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
11.09.2023 |
18:00 |
1. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Komentáře
|
29.08.2023 |
18:00 |
1. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
24.08.2023 |
19:30 |
1. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Komentáře
|
12.08.2023 |
10:00 |
1. |
PePe
(P. Kubový,
P. Kubová)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
09.08.2023 |
19:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
09.08.2023 |
18:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
23.07.2023 |
20:00 |
1. |
PePe
(P. Kubový,
P. Kubová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
20.07.2023 |
18:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Komentáře
|
18.07.2023 |
19:30 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
13.07.2023 |
20:00 |
1. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
13.07.2023 |
19:00 |
1. |
Úplně úplně
(M. Halouzka,
M. Rozman)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
02.07.2023 |
11:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
26.06.2023 |
13:56 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.06.2023 |
19:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Komentáře
|
22.06.2023 |
20:00 |
1. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
13.06.2023 |
17:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
28.05.2023 |
20:00 |
2. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
18.05.2023 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
16.05.2023 |
19:00 |
2. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
10.05.2023 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
25.04.2023 |
20:00 |
1. |
Masters
(J. Slavíček,
P. Havelka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
23.04.2023 |
21:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
20.04.2023 |
20:00 |
1. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
17.04.2023 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
28.03.2023 |
21:21 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.03.2023 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
14.03.2023 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
07.03.2023 |
20:00 |
1. |
Masters
(J. Slavíček,
P. Havelka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.02.2023 |
20:30 |
1. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
26.02.2023 |
18:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
20.02.2023 |
19:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
15.02.2023 |
20:30 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
12.01.2023 |
20:00 |
2. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
11.01.2023 |
20:00 |
2. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
07.01.2023 |
14:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
05.01.2023 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
31.12.2022 |
10:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
19.12.2022 |
19:00 |
1. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
13.12.2022 |
19:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Komentáře
|
06.12.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
28.11.2022 |
20:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
20.11.2022 |
10:30 |
2. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
17.11.2022 |
19:30 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
16.11.2022 |
20:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
11.11.2022 |
17:00 |
2. |
Braj_Vinay
(B. Gupta,
V. Misra)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
25.05.2022 |
11:27 |
1. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.05.2022 |
11:27 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.05.2022 |
08:26 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.05.2022 |
16:07 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
21.05.2022 |
09:45 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.04.2022 |
16:27 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.04.2022 |
20:00 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
18.04.2022 |
20:30 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
12.04.2022 |
18:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
31.03.2022 |
16:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
22.03.2022 |
20:30 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
20.03.2022 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
12.03.2022 |
14:00 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Komentáře
|
28.02.2022 |
17:00 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
26.02.2022 |
09:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
23.02.2022 |
20:00 |
1. |
KTM
(P. Horák,
J. Ostraková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
08.02.2022 |
18:00 |
1. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
28.01.2022 |
13:49 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.01.2022 |
22:38 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.01.2022 |
17:00 |
1. |
KTM
(P. Horák,
J. Ostraková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
23.01.2022 |
11:00 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
02.01.2022 |
15:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
22.12.2021 |
18:00 |
1. |
KTM
(P. Horák,
J. Ostraková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Komentáře
|
19.12.2021 |
15:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
05.12.2021 |
11:00 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
25.11.2021 |
20:00 |
1. |
KTM
(P. Horák,
J. Ostraková)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
21.11.2021 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
11.11.2021 |
16:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Komentáře
|
09.11.2021 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
01.11.2021 |
00:10 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:S |
|
24.10.2021 |
20:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
17.10.2021 |
16:30 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
12.10.2021 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
04.10.2020 |
10:00 |
3. |
Čerešničky
(Z. Medveďová,
R. Lamrich)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
30.09.2020 |
21:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
22.09.2020 |
19:30 |
3. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Komentáře
|
16.09.2020 |
19:00 |
3. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
13.09.2020 |
19:30 |
3. |
MamaEaters
(?. Mandelíková,
D. Pitis)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
02.09.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.08.2020 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.08.2020 |
17:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
12.08.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
05.08.2020 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Komentáře
|
04.08.2020 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
27.07.2020 |
18:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
16.07.2020 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
12.07.2020 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
09.07.2020 |
20:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Komentáře
|
25.06.2020 |
11:00 |
2. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
22.06.2020 |
20:00 |
2. |
Čerešničky
(Z. Medveďová,
R. Lamrich)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
15.06.2020 |
00:32 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.06.2020 |
18:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
26.05.2020 |
17:02 |
2. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.05.2020 |
20:30 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
0:3 |
|
21.05.2020 |
00:15 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:S |
|
19.05.2020 |
17:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
12.03.2020 |
20:00 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
0:3 |
|
07.03.2020 |
14:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
20.02.2020 |
16:00 |
4. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
09.02.2020 |
21:00 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
Komentáře
|
09.02.2020 |
20:30 |
4. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:2 |
Komentáře
|
07.02.2020 |
18:00 |
4. |
Matamata
(I. Uhlíř,
H. Šormová)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
24.01.2020 |
19:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
21.01.2020 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
15.01.2020 |
17:00 |
3. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Sprint |
0:3 |
|
10.01.2020 |
17:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
18.12.2019 |
20:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Komentáře
|
12.12.2019 |
20:30 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
11.12.2019 |
20:00 |
4. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Badminton Jehnice |
3:1 |
Komentáře
|
04.12.2019 |
19:00 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Komentáře
|
01.12.2019 |
19:30 |
5. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Komentáře
|
14.11.2019 |
20:00 |
5. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
09.11.2019 |
18:30 |
5. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
07.11.2019 |
20:30 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Komentáře
|
30.10.2019 |
21:00 |
5. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
28.10.2019 |
19:58 |
5. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.10.2019 |
12:00 |
5. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Club Classic |
2:3 |
Komentáře
|
12.10.2019 |
11:00 |
5. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
01.06.2019 |
15:12 |
4. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.05.2019 |
16:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Club Classic |
2:3 |
|
23.05.2019 |
18:00 |
4. |
GD CZ+SK
(M. Mráz,
P. Linhartová)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Komentáře
|
14.05.2019 |
18:00 |
4. |
Krosswindz
(S. Banerjee,
M. Gade)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
02.05.2019 |
00:10 |
3. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
|
S:S |
|
28.04.2019 |
20:00 |
3. |
DuosBadmintos
(J. Mičánek,
T. Zhoř)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
15.04.2019 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:1 |
|
10.04.2019 |
19:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
24.03.2019 |
17:00 |
3. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
21.03.2019 |
17:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Club Classic |
2:3 |
Komentáře
|
13.03.2019 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
07.03.2019 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:2 |
|
26.02.2019 |
18:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
20.02.2019 |
16:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
17.02.2019 |
12:00 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
11.02.2019 |
19:00 |
4. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
24.01.2019 |
18:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
19.01.2019 |
10:00 |
5. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
17.01.2019 |
18:00 |
5. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
2:3 |
|
08.01.2019 |
18:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
18.12.2018 |
20:00 |
6. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
18.12.2018 |
19:00 |
6. |
Tren
(R. Zrůstová,
T. Urubek)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
13.12.2018 |
19:00 |
6. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
05.12.2018 |
17:00 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
30.11.2018 |
14:00 |
6. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
23.11.2018 |
09:08 |
6. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.11.2018 |
18:00 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
14.11.2018 |
20:00 |
6. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
30.10.2018 |
20:00 |
5. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Club Classic |
3:1 |
Komentáře
|
16.10.2018 |
19:00 |
5. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
09.10.2018 |
20:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
06.10.2018 |
00:00 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
13.05.2018 |
19:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
13.05.2018 |
18:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
12.05.2018 |
08:30 |
5. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
Club Classic |
3:0 |
|
10.05.2018 |
20:00 |
5. |
Čuprózní prďáci
(M. Černochová,
T. Halamíček)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
3:2 |
|
02.05.2018 |
09:43 |
4. |
Eden Profi
(P. Stašek,
R. Vondrák)
|
|
S:S |
|
21.04.2018 |
09:30 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
2:3 |
Komentáře
|
21.04.2018 |
08:30 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Club Classic |
0:3 |
|
17.04.2018 |
19:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Club Classic |
1:3 |
|
08.04.2018 |
19:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
27.03.2018 |
16:30 |
4. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Club Classic |
2:3 |
|
20.03.2018 |
16:30 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
14.03.2018 |
19:00 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
11.03.2018 |
11:00 |
4. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.02.2018 |
17:00 |
3. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
Sprint |
3:2 |
|
10.02.2018 |
18:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
10.02.2018 |
17:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
07.02.2018 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Club Classic |
0:3 |
|
|
|
5. |
Rakeťáci
(O. Seidelmann,
P. Adamová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
|
3:S |
Komentáře
|