Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
26.03.2018 |
20:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
25.03.2018 |
10:00 |
4. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
20.03.2018 |
19:00 |
4. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
08.03.2018 |
20:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
21.02.2018 |
19:00 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
14.02.2018 |
18:00 |
4. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
12.02.2018 |
20:00 |
4. |
Skippies
(D. Nedbal,
M. Suda)
|
Badminton Jehnice |
3:1 |
Comments
|
19.01.2018 |
20:00 |
5. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
11.01.2018 |
20:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
10.01.2018 |
20:30 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
08.01.2018 |
20:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.03.2017 |
20:00 |
4. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Club Classic |
0:3 |
|
27.03.2017 |
21:00 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.03.2017 |
21:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
23.03.2017 |
18:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
28.02.2017 |
21:00 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
28.02.2017 |
20:00 |
5. |
smajlici
(L. Zrzavý,
M. Molnarová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
27.02.2017 |
19:30 |
5. |
Horákovi
(A. Horák,
M. Duchoslavová)
|
|
3:0 |
|
27.02.2017 |
19:00 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
3:0 |
|
14.02.2017 |
16:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
|
3:1 |
|
25.01.2017 |
22:00 |
4. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Club Classic |
0:3 |
|
18.01.2017 |
18:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
1:3 |
|
12.01.2017 |
20:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
10.01.2017 |
16:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
2:3 |
|
19.12.2016 |
18:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
15.12.2016 |
17:00 |
5. |
Rošťáci
(J. F,
L. G)
|
Club Classic |
3:1 |
|
06.12.2016 |
16:00 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
30.11.2016 |
21:00 |
5. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
29.11.2016 |
17:00 |
5. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
28.11.2016 |
20:00 |
5. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
3:2 |
Comments
|
22.11.2016 |
20:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
03.11.2016 |
17:00 |
5. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
|
|
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
|
S:3 |
|