Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
31.10.2023 |
20:16 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
|
S:S |
Comments
|
26.10.2023 |
19:30 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.10.2023 |
20:00 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
22.10.2023 |
22:26 |
5. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.08.2023 |
19:30 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
29.08.2023 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.08.2023 |
17:30 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.08.2023 |
18:00 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
28.07.2023 |
19:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.07.2023 |
19:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
19.07.2023 |
20:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.07.2023 |
11:35 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
3:S |
Comments
|
23.06.2023 |
19:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.06.2023 |
20:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.06.2023 |
20:30 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
13.06.2023 |
17:03 |
4. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
|
3:S |
Comments
|
30.05.2023 |
18:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
28.05.2023 |
18:13 |
5. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
3:S |
Comments
|
26.05.2023 |
19:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
24.05.2023 |
19:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
|
28.04.2023 |
19:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.04.2023 |
19:30 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
17.04.2023 |
19:00 |
5. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
17.04.2023 |
16:52 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Comments
|
27.03.2023 |
11:15 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
3:S |
Comments
|
21.03.2023 |
19:00 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
07.03.2023 |
19:00 |
5. |
TME racing
(D. Jůda,
T. Svoboda)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
03.03.2023 |
19:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
24.02.2023 |
19:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
23.02.2023 |
19:00 |
6. |
Unicorn Risky Business
(L. Rothova,
P. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.02.2023 |
19:00 |
6. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
09.02.2023 |
19:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
20.01.2023 |
19:00 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
19.01.2023 |
19:00 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
12.01.2023 |
19:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
05.01.2023 |
19:00 |
5. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
29.11.2022 |
20:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.11.2022 |
20:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
22.11.2022 |
18:30 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
11.11.2022 |
19:00 |
4. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
31.10.2022 |
17:46 |
5. |
buřiči
(M. Janoš,
L. Vala)
|
|
3:S |
Comments
|
21.10.2022 |
19:00 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
13.10.2022 |
19:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
06.10.2022 |
18:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
03.10.2022 |
00:10 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
|
3:S |
|
21.09.2022 |
06:46 |
5. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
|
3:S |
Comments
|
16.09.2022 |
18:00 |
5. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
13.09.2022 |
20:00 |
5. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
07.09.2022 |
19:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
30.08.2022 |
19:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.08.2022 |
19:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
10.08.2022 |
18:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
09.08.2022 |
20:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
27.07.2022 |
19:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
25.07.2022 |
19:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
19.07.2022 |
19:30 |
4. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
13.07.2022 |
09:53 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Comments
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
3:S |
|
29.06.2022 |
20:30 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
14.06.2022 |
20:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.06.2022 |
20:30 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
31.05.2022 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.05.2022 |
20:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.05.2022 |
20:42 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Comments
|
11.05.2022 |
20:30 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
01.05.2022 |
21:06 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
3:S |
Comments
|
29.04.2022 |
20:30 |
5. |
Nesvačílci
(J. Blažej,
F. Krpata)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
26.04.2022 |
20:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
19.04.2022 |
19:00 |
5. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
29.03.2022 |
19:30 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
22.03.2022 |
18:30 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
18.03.2022 |
19:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
15.03.2022 |
19:00 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
28.02.2022 |
11:45 |
5. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
Comments
|
27.02.2022 |
20:30 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
18.02.2022 |
19:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:1 |
Comments
|
11.02.2022 |
18:00 |
5. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
28.01.2022 |
18:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
25.01.2022 |
19:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.01.2022 |
22:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
18.01.2022 |
20:00 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.09.2020 |
18:00 |
5. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
17.09.2020 |
20:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
16.09.2020 |
17:30 |
5. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
11.09.2020 |
19:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
1:3 |
|
04.09.2020 |
19:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
2:3 |
Comments
|
31.08.2020 |
19:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:2 |
Comments
|
28.08.2020 |
18:30 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
12.08.2020 |
19:30 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
07.08.2020 |
19:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
07.08.2020 |
18:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
27.07.2020 |
19:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
1:3 |
Comments
|
27.07.2020 |
18:00 |
6. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
|
3:0 |
Comments
|
07.07.2020 |
21:15 |
6. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
3:S |
Comments
|
04.07.2020 |
06:58 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Comments
|
26.06.2020 |
18:00 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
26.06.2020 |
18:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
15.06.2020 |
19:30 |
7. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.06.2020 |
20:30 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
27.05.2020 |
19:30 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
20.05.2020 |
09:42 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
S:S |
Comments
|
20.05.2020 |
03:13 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
3:S |
Comments
|
10.03.2020 |
18:00 |
8. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
|
3:1 |
Comments
|
03.03.2020 |
19:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
03.03.2020 |
19:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
11.02.2020 |
18:00 |
8. |
MA&KA
(M. Knotková,
K. Štullerová)
|
|
3:0 |
|
07.02.2020 |
18:00 |
8. |
Dezertéři
(P. Janíček,
K. Hrtánová)
|
|
0:3 |
|
31.01.2020 |
19:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
27.01.2020 |
18:00 |
7. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
|
3:2 |
|
24.01.2020 |
19:00 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
09.01.2020 |
19:00 |
7. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
1:3 |
|
25.11.2019 |
18:00 |
6. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
2:3 |
|
19.11.2019 |
19:00 |
6. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
07.11.2019 |
19:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
1:3 |
Comments
|
04.11.2019 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
1:3 |
Comments
|
31.10.2019 |
18:30 |
6. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
31.10.2019 |
17:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
29.10.2019 |
18:00 |
6. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
|
3:0 |
Comments
|
17.10.2019 |
19:00 |
6. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
|
0:3 |
|
26.09.2019 |
19:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
0:3 |
|
19.09.2019 |
05:44 |
4. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
|
3:S |
Comments
|
11.09.2019 |
20:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
04.09.2019 |
19:00 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
01.09.2019 |
22:12 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Comments
|
01.09.2019 |
22:11 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.09.2019 |
22:10 |
5. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
3:S |
Comments
|
09.08.2019 |
18:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.07.2019 |
17:30 |
6. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
29.07.2019 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:1 |
Comments
|
18.07.2019 |
20:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
12.07.2019 |
18:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
26.06.2019 |
17:30 |
6. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.06.2019 |
21:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
19.06.2019 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
18.06.2019 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
30.05.2019 |
22:57 |
6. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.05.2019 |
09:09 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
23.05.2019 |
21:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.05.2019 |
20:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
27.04.2019 |
10:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
3:1 |
Comments
|
26.04.2019 |
20:00 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:0 |
Comments
|
26.04.2019 |
19:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
3:0 |
|
25.04.2019 |
18:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
2:3 |
Comments
|
11.04.2019 |
19:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
3:1 |
Comments
|
28.03.2019 |
19:00 |
6. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
0:3 |
Comments
|
27.03.2019 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
21.03.2019 |
20:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
14.03.2019 |
18:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
1:3 |
|
28.02.2019 |
17:00 |
7. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:1 |
Comments
|
25.02.2019 |
18:00 |
7. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
|
3:0 |
|
21.02.2019 |
19:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
08.02.2019 |
18:00 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
0:3 |
|
25.01.2019 |
18:00 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
1:3 |
Comments
|
24.01.2019 |
19:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
3:1 |
Comments
|
17.01.2019 |
19:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
|
1:3 |
|
14.01.2019 |
18:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:2 |
Comments
|
21.12.2018 |
19:00 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
|
3:1 |
Comments
|
13.12.2018 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
2:3 |
Comments
|
10.12.2018 |
18:00 |
6. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
07.12.2018 |
20:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.11.2018 |
18:00 |
6. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
23.11.2018 |
19:00 |
6. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
3:2 |
Comments
|
09.11.2018 |
19:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
2:3 |
|
05.11.2018 |
18:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
1:3 |
|
30.10.2018 |
18:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
1:3 |
Comments
|
26.10.2018 |
18:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
26.10.2018 |
17:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.10.2018 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
30.09.2018 |
00:02 |
7. |
GAME OVER
(J. Znášik,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Comments
|
30.09.2018 |
00:00 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Comments
|
07.09.2018 |
18:00 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
|
3:0 |
Comments
|
29.08.2018 |
18:30 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
21.08.2018 |
19:30 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
17.08.2018 |
19:00 |
5. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
|
1:3 |
Comments
|
13.08.2018 |
19:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
0:3 |
Comments
|
30.07.2018 |
19:00 |
5. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
|
0:3 |
Comments
|
23.07.2018 |
19:00 |
5. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
|
3:0 |
Comments
|
16.07.2018 |
20:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
|
2:3 |
Comments
|
20.06.2018 |
17:00 |
6. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
15.06.2018 |
18:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:0 |
Comments
|
08.06.2018 |
12:14 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:1 |
Comments
|
23.05.2018 |
20:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
21.05.2018 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
1:3 |
Comments
|
04.05.2018 |
18:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
0:3 |
Comments
|
26.04.2018 |
19:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
R. Kuchtová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
23.04.2018 |
18:00 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
|
3:2 |
Comments
|
23.04.2018 |
17:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:0 |
Comments
|
19.04.2018 |
18:00 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
|
0:3 |
Comments
|
26.03.2018 |
19:00 |
7. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
0:3 |
Comments
|
15.03.2018 |
19:00 |
7. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
2:3 |
Comments
|
26.02.2018 |
19:00 |
6. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
|
0:3 |
|
22.02.2018 |
19:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.02.2018 |
18:00 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
|
0:3 |
Comments
|
18.01.2018 |
19:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
1:3 |
Comments
|
11.01.2018 |
19:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
0:3 |
Comments
|
24.11.2017 |
19:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
0:3 |
|
16.11.2017 |
20:00 |
5. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
0:3 |
|
|
|
6. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:S |
Comments
|
|
|
7. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
MiSa
(S. Konečná,
M. Kovács)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
8. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:S |
Comments
|