Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.09.2018 |
22:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
24.09.2018 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
24.09.2018 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
10.09.2018 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
29.08.2018 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
29.08.2018 |
17:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:1 |
|
26.08.2018 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
26.08.2018 |
21:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.07.2018 |
21:00 |
1. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
25.07.2018 |
20:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
2:3 |
|
23.07.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.07.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
28.06.2018 |
20:00 |
1. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
18.06.2018 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
15.06.2018 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.06.2018 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.06.2018 |
18:00 |
2. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
24.05.2018 |
20:30 |
2. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
21.05.2018 |
20:00 |
2. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.05.2018 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
25.04.2018 |
20:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
22.04.2018 |
19:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
19.04.2018 |
20:00 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:1 |
|
04.04.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
02.04.2018 |
19:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
28.03.2018 |
18:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.03.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
13.03.2018 |
18:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
28.02.2018 |
18:00 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.02.2018 |
09:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:0 |
|
23.02.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
3:1 |
|
21.02.2018 |
19:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
31.01.2018 |
21:00 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
17.01.2018 |
20:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
15.01.2018 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
10.01.2018 |
20:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
28.12.2017 |
20:30 |
2. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
20.12.2017 |
21:00 |
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
18.12.2017 |
18:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
06.12.2017 |
21:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.11.2017 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
27.11.2017 |
20:00 |
1. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
|
3:0 |
|
21.11.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
09.11.2017 |
21:00 |
1. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
30.10.2017 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
25.10.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
22.10.2017 |
20:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.09.2017 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
28.09.2017 |
16:30 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
3:0 |
|
25.09.2017 |
21:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
20.09.2017 |
16:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:2 |
|
27.08.2017 |
19:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.08.2017 |
18:30 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
21.08.2017 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
17.08.2017 |
20:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
01.08.2017 |
12:10 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
2:3 |
|
31.07.2017 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
17.07.2017 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
04.07.2017 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
29.06.2017 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
29.06.2017 |
20:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
28.06.2017 |
20:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
26.06.2017 |
20:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
31.05.2017 |
18:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
29.05.2017 |
19:30 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
23.05.2017 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
22.05.2017 |
18:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
08.05.2017 |
19:30 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
27.04.2017 |
21:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
Komentáře
|
25.04.2017 |
19:00 |
2. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
25.04.2017 |
18:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
18.04.2017 |
21:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
12.04.2017 |
21:00 |
2. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
31.03.2017 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
27.03.2017 |
21:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
24.03.2017 |
18:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
12.03.2017 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
24.02.2017 |
19:30 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.02.2017 |
09:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
20.02.2017 |
17:30 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.02.2017 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
|
|
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|