Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
26.09.2016 |
18:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
0:3 |
|
25.09.2016 |
20:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.09.2016 |
17:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
18.09.2016 |
19:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
28.08.2016 |
12:00 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
3:S |
|
18.08.2016 |
20:00 |
3. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
17.08.2016 |
20:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
16.08.2016 |
17:30 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
27.07.2016 |
20:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
26.07.2016 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
19.07.2016 |
20:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
19.07.2016 |
18:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.06.2016 |
20:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
1:3 |
|
14.06.2016 |
20:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.06.2016 |
20:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
10.06.2016 |
17:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
30.05.2016 |
19:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.05.2016 |
19:00 |
3. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
27.05.2016 |
18:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
20.05.2016 |
19:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
20.05.2016 |
18:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.04.2016 |
20:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.04.2016 |
19:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.04.2016 |
21:00 |
3. |
2Koaly
(K. Štěch,
B. Layerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.04.2016 |
21:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.04.2016 |
20:00 |
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
31.03.2016 |
21:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
22.03.2016 |
20:00 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.03.2016 |
18:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
15.03.2016 |
21:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
28.02.2016 |
19:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.02.2016 |
21:00 |
4. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
21.02.2016 |
18:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.02.2016 |
18:30 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
27.01.2016 |
21:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
24.01.2016 |
20:00 |
4. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
19.01.2016 |
18:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.01.2016 |
20:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.12.2015 |
20:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
20.12.2015 |
19:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
DOMYNO |
1:3 |
Comments
|
13.12.2015 |
20:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
09.12.2015 |
21:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.11.2015 |
20:00 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
25.11.2015 |
21:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.11.2015 |
21:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
08.11.2015 |
18:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
08.11.2015 |
17:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
25.10.2015 |
20:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.10.2015 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
21.10.2015 |
21:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
11.10.2015 |
18:00 |
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
|
|
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
Comments
|